• śr.. lut 28th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa odsłona aplikacji Garmin Connect

  ByMarta Bryła

  lut 11, 2024
  Nowa odsłona aplikacji Garmin Connect

  Aplikacja Garmin Connect, znana użytkownikom zegarków Garmina, niedługo doczeka się większych zmian. Wersja beta została już udostępniona, a jej nowości z pewnością przypadną wielbicielom smartwatchy. Nowa wersja aplikacji przynosi ze sobą odświeżony wygląd i kilka funkcjonalności, które pozwolą jeszcze lepiej monitorować treningi i parametry naszego ciała.

  Jedną z pierwszych zmian, które zauważymy, będzie nowy wygląd ekranu głównego. Informacje o ostatnich treningach, tętnie, poziomie energii czy jakości snu są teraz prezentowane w bardziej przejrzysty i nowoczesny sposób. Kafelki mają zbliżony wygląd i są bardziej spójne wizualnie. To sprawia, że korzystanie z aplikacji staje się jeszcze przyjemniejsze i intuicyjne.

  Przed przejściem do nowej wersji, użytkownicy mają możliwość wypełnienia krótkiej ankiety, w której wybierają najważniejsze dla nich parametry zdrowotne. Na podstawie tych odpowiedzi, aplikacja personalizuje ekran startowy, wyświetlając najbardziej interesujące nas dane. Oczywiście, zawsze istnieje opcja dostosowania tego ekranu do własnych preferencji w ustawieniach aplikacji.

  Warto zaznaczyć, że większość zmian dotyczy głównie wyglądu aplikacji. Funkcjonalność pozostała bez większych zmian, co jest zrozumiałe, biorąc pod uwagę zadowolenie użytkowników z poprzedniej wersji. Nadal będziemy mogli monitorować tętno, minut intensywnej aktywności, kroki oraz spalone kalorie. Istnieje też możliwość dodania innych parametrów, takich jak waga czy poziom wydolności.

  Zmiany w aplikacji Garmin Connect Beta mogą nie być rewolucyjne, ale z pewnością wprowadzają odświeżenie i nowoczesność. Wygląd aplikacji jest czytelny, spójny i estetyczny, co sprawia, że korzystanie z niej jest jeszcze przyjemniejsze. Jeśli jesteś użytkownikiem smartwatcha Garmina, warto wypróbować nową odsłonę Garmin Connect i cieszyć się jeszcze lepszym doświadczeniem podczas monitorowania swoich treningów i parametrów ciała.

  FAQ:

  1. Jakie zmiany przynosi nowa wersja aplikacji Garmin Connect?

  Nowa wersja aplikacji Garmin Connect przynosi odświeżony wygląd oraz kilka funkcjonalności, które umożliwiają lepsze monitorowanie treningów i parametrów ciała. Wartościowe informacje są teraz prezentowane w bardziej przejrzysty i nowoczesny sposób.

  2. Jakie informacje widoczne są na ekranie głównym aplikacji?

  Na ekranie głównym aplikacji widoczne są informacje dotyczące ostatnich treningów, tętna, poziomu energii oraz jakości snu. W nowej wersji aplikacji te dane są prezentowane w bardziej przejrzysty i spójny sposób.

  3. Czy aplikacja personalizuje ekran startowy?

  Tak, aplikacja Garmin Connect personalizuje ekran startowy na podstawie krótkiej ankiety wypełnianej przed przejściem do nowej wersji. Na podstawie odpowiedzi aplikacja wyświetla najbardziej interesujące użytkownikowi dane. Istnieje również możliwość samodzielnego dostosowania ekranu startowego w ustawieniach aplikacji.

  4. Jakie parametry można monitorować za pomocą aplikacji Garmin Connect?

  Przy użyciu aplikacji Garmin Connect można monitorować tętno, minut intensywnej aktywności, kroki oraz spalone kalorie. Istnieje również możliwość dodawania innych parametrów, takich jak waga czy poziom wydolności.

  5. Jakie są główne zmiany w nowej wersji aplikacji Garmin Connect Beta?

  Główne zmiany w nowej wersji aplikacji Garmin Connect Beta dotyczą głównie jej wyglądu. Aplikacja została odświeżona i dostosowana do nowoczesnych standardów. Funkcjonalność aplikacji pozostała bez większych zmian.

  6. Czy nowa wersja aplikacji Garmin Connect Beta jest dostępna dla użytkowników smartwatchy Garmina?

  Tak, użytkownicy smartwatchy Garmina mogą już wypróbować nową wersję aplikacji Garmin Connect Beta. Nowa odsłona aplikacji przynosi odświeżenie i poprawia doświadczenie monitorowania treningów i parametrów ciała.

  Definicje:

  1. Garmin Connect: Aplikacja mobilna dostępna dla użytkowników zegarków Garmina, służąca do monitorowania treningów i parametrów ciała.

  2. Smartwatch: Inteligentny zegarek, który dodatkowo oferuje funkcje typowe dla smartfonów, takie jak powiadomienia, aplikacje i dostęp do internetu. Jest wyposażony w różne funkcje, takie jak liczenie kroków, monitorowanie snu, pomiar tętna.

  3. Tętno: Liczba uderzeń serca na minutę. Mierzenie tętna ma na celu monitorowanie aktywności fizycznej i stanu zdrowia.

  4. Kalorie: Jednostka energii używana do określania wartości energetycznej żywności oraz energetycznego wydatku organizmu. Monitorowanie spalonych kalorii ma na celu kontrolowanie aktywności fizycznej i utrzymanie prawidłowej wagi ciała.

  5. Wydolność: Zdolność organizmu do wykonywania określonej pracy fizycznej przy zachowaniu odpowiedniego poziomu wytrzymałości.

  Sugerowane powiązane linki:

  Garmin