• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Modne kurtki zimowe: gdzie znaleźć podobne modele taniej?

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Modne kurtki zimowe: gdzie znaleźć podobne modele taniej?

  Kylie Jenner, znana celebrytka, wprowadziła swoją najnowszą linię kurtek, które szybko stały się hitem na Instagramie. Jednak cena tych puchowych kurtek przekracza 700 zł. Jeżeli szukasz podobnych modeli w niższej cenie, warto zajrzeć do popularnych sieciówek.

  W C&A można znaleźć podobną, puchową kurtkę, która kosztuje teraz 159,99 zł. Choć różni się od oryginału grubością i pikowaniem w romby, posiada bardzo zbliżony kolor, który wyróżnia kolekcję Kylie Jenner. Jest to idealna opcja na zimowe dni, zapewniająca ciepło i stylowy look.

  Kolejną sieciówką, gdzie można znaleźć podobne modele, jest Answear. Ich kurtka jest zbliżona do tej z C&A, jednak kolor jest nieco ciemniejszy. Jest ocieplona i wyposażona w podwyższony kołnierz oraz wygodny kaptur, dające ochronę przed chłodem. Kurtka ta ma także oversizowy krój, zapewniający komfort podczas noszenia.

  Jeśli niebieski nie jest twoją ulubioną barwą, można sprawdzić ofertę Modivo. Tam też znajdziesz podobne modele do tych z kolekcji Kylie Jenner. Puchowa kurtka w modnym niebieskim odcieniu ma wysoki kołnierz, który ochrania szyję. Jeśli niebieski nie jest twoją ulubioną barwą, dostępna jest także w wersjach białej i czarnej.

  Trend na niebieskie kurtki zagości na ulicach w nadchodzącym sezonie zimowym. Jeżeli nie chcesz przepłacać za markowe modele, warto zajrzeć do sieciówek, które oferują podobne, tańsze opcje. Niech zima będzie modna i nie obciąża Twojego portfela!