• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  inZOI – nowa era w symulacji życia

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  inZOI – nowa era w symulacji życia

  inZOI, najnowsza gra od KRAFTON, ma szansę stać się poważnym konkurentem dla kultowej serii The Sims. Choć w poniższym zwiastunie nie widać rewolucyjnych zmian w rozgrywce, to bogactwo możliwości i oprawa graficzna pozwalają sądzić, że możemy spodziewać się czegoś nowego i niesamowitego.

  Podobnie jak w The Sims, w inZOI będziemy mogli kontrolować życie naszego awatara, ale KRAFTON obiecuje jeszcze większą swobodę i interakcje. Przygotowując swoje cztery kąty, będziemy mieć możliwość personalizacji naszego domu w niespotykany dotychczas sposób. Bogaty kreator postaci i edytor mieszkań pozwolą nam stworzyć unikatowe środowisko, które będzie odzwierciedlać nasze indywidualne gusta i preferencje.

  Jednym z najbardziej przyciągających elementów inZOI jest jego niezwykła oprawa graficzna. Deweloperzy sięgnęli po potencjał Unreal Engine 5, co daje grze niebywały realizm i głębię. Choć w jeszcze widać pewne niedoskonałości i spadki płynności, mamy nadzieję, że KRAFTON zdąży je dopracować do premiery.

  inZOI zadebiutuje na komputerach osobistych w 2024 roku, a w późniejszym terminie trafi także na konsole Xbox Series X/S i PlayStation 5. Mamy nadzieję, że nowa produkcja od KRAFTON przyniesie nowe doświadczenia i zapewni niezapomniane momenty w wirtualnym świecie symulacji życia. Już nie możemy się doczekać, by w pełni zanurzyć się w tej nowej erze w symulacji życia.