Mortal Kombat 1 – Informacje o rozmiarze pobrania i dacie pre-loadu

Mortal Kombat 1 – Informacje o rozmiarze pobrania i dacie pre-loadu

Nadchodząca z niecierpliwością gra wojenna, Mortal Kombat 1, opracowywana przez Warner Bros Games i NetherRealm Studios, ma zostać wkrótce wydana, a gracze z niecierpliwością oczekują jej premiery. Ostatnie wpisy w bazie danych PlayStation ujawniły kilka istotnych informacji na temat gry, w tym jej rozmiaru pobrania i datę pre-loadu.

Zgodnie z PlayStationSize na Twitterze, Mortal Kombat 1 zajmie dużą przestrzeń dyskową na PlayStation 5. Rozmiar pobrania gry wynosi imponujące 114,414 GB, co oznacza, że gracze będą musieli upewnić się, że mają wystarczająco dużo dostępnego miejsca na swoim wewnętrznym dysku. Dla tych, którzy mają ograniczoną przestrzeń, zaleca się wcześniejsze zwolnienie jej. Jednak dla graczy, którzy potrzebują dodatkowej pamięci, dostępne są opcje rozszerzenia wewnętrznego SSD.

Jeśli chodzi o pre-load gry, daty również zostały ogłoszone. Data pre-loadu dla Standard Edition Mortal Kombat 1 na PS5 to 17 września o północy czasu UTC. Jednak dla tych, którzy zamówili wersję Premium Edition, data pre-loadu to 12 września o 17:00 czasu UTC.

Gracze, którzy zamówili cyfrową kopię gry, otrzymają najnowszą aktualizację zainstalowaną podczas procesu pre-loadu. Warto jednak zauważyć, że aktualizacja na dzień premiery, 19 września 2023 r., może zostać wydana bliżej tego terminu. Z drugiej strony gracze, którzy zakupili grę na płycie, będą musieli pobrać aktualizację osobno.

Mimo że nie ujawniono jeszcze szczegółów dotyczących embarga dla recenzji Mortal Kombat 1, można się spodziewać, że recenzje zostaną opublikowane blisko premiery gry.

Ponadto, przeciekle trofea/osiągnięcia gry zasugerowały ekscytujące nowe funkcje. Niektóre z tych funkcji to powrót świątyni, walki sekretne, konsumowalne przedmioty oraz liga Kombat. Gra wprowadzi również walutowy system sezonowy, codzienne i tygodniowe zadania, system mistrzostwa dla kameosa oraz tryb inwazji z mini-bosami i głównymi bossami. Dostępne będą również różne sklepy, które gracze będą mogli zwiedzać.

W miarę zbliżania się daty premiery, rośnie ekscytacja związana z Mortal Kombat 1. Gracze mogą oczekiwać ekscytującego i bogatego w treść doświadczenia związanego z walkami, które na pewno zadowoli fanów serii Mortal Kombat.