Trochę o Kingu Gathu i jego propozycjach dla Starfield

Trochę o Kingu Gathu i jego propozycjach dla Starfield

King Gath jest legendą wśród społeczności moderów Fallout 4. Jako ekspert od funkcji osad w grach, zwrócił uwagę na Starfield i podzielił się swoimi pomysłami na ulepszenia.

Według Kinga Gatha, istnieje wiele możliwości poprawy systemu osad w Starfield. Przede wszystkim, brakuje zestawu fundamentów konstrukcyjnych dla maszyn produkcyjnych. Gath zasugerował, że narzędzia do wizualnej organizacji, takie jak możliwość łączenia maszyn na platformach, kolorowe oznaczenia lub zmiana koloru linków, sprawią, że zarządzanie osadami będzie bardziej intuicyjne i przyjemne.

Dodatkowo, Gath wyraził chęć zobaczenia większej różnorodności wizualnej w maszynach produkcyjnych. Według niego, ważne jest, aby na pierwszy rzut oka można było rozpoznać, co dana maszyna produkuje, zamiast być zwykłym, generycznym producentem.

King Gath również tęskni za niektórymi mechanikami osadniczymi z Fallout 4. Przywrócenie potrzeby zapewnienia łóżek, żywności i wody dla załogi osady byłoby według niego cennym dodatkiem do rozgrywki. Gath uważa, że postacie są kluczowe w grach Bethesdy i że bez nich brakuje celu w tym, co robimy.

Choć Starfield skupia się głównie na przynoszeniu gotówki do placówek, aby zadowolić potrzeby ludzi, King Gath wierzy, że dodanie więcej opcji zarządzania osadami byłoby mile widziane przez wielu graczy, którzy chcieliby mikrozarządzać swoimi mini osiedlami.

Czy Bethesda podejmie się wyzwań zaproponowanych przez Kinga Gatha? Czas pokaże, czy król Gath wkroczy na nowo i wniesie swoje propozycje do świata Starfield.