• pon.. lut 26th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Messenger w opałach: Czy awaria czeka również Polskę?

  ByKamil Dominiak

  lut 9, 2024
  Messenger w opałach: Czy awaria czeka również Polskę?

  Messenger, niezawodny komunikator, który od lat łączy miliony ludzi na całym świecie, ostatnio sprawia swoim użytkownikom sporo kłopotów. Problem z błędami i awariami, które nieustannie się pojawiają, powoli zaczyna denerwować coraz większe grono ludzi, w tym również Polaków.

  Wielu użytkowników zgłasza różnego rodzaju trudności z korzystaniem z Messengera. Często zdarza się, że czaty nie chcą się otworzyć, lub konwersacje zacinają się, a czasami niemożliwe jest przewinięcie wiadomości. Co więcej, niektórym osobom komunikator samoczynnie przewija rozmowę w górę lub w dół, a nie ma na to żadnego wpływu.

  Nie tylko to stanowi problem. Uzytkownicy zauważyli również trudności z wysyłaniem zdjęć i wideo, a wiele innych funkcji Messenger’a również zaczyna odmawiać posłuszeństwa.

  Awaria otwierania czatów i brak możliwości odpowiedzi na wiadomości stanowią najpoważniejsze usterki, z którymi musi zmierzyć się popularny komunikator Messenger. Te problemy zgłaszane są od kilku tygodni, a ich liczba zdaje się stale wzrastać. Niektórzy podejrzewają, że problemy mogą wynikać z ostatnich zmian, związanych z wprowadzeniem pełnego szyfrowania czatów. Mamy jednak nadzieję, że Messenger jak najszybciej rozwiąże te kłopoty i przywróci użytkownikom pełną funkcjonalność.

  Jedno jest pewne – dla Polaków, którzy często korzystają z Messengera jako swojego głównego komunikatora, trudności te mogą być szczególnie frustrujące. Mamy nadzieję, że problem zostanie naprawiony w najbliższym czasie, aby wszyscy mogli ponownie cieszyć się płynnym korzystaniem z tego popularnego komunikatora.

  Messenger – niezawodny komunikator, który łączy miliony ludzi na całym świecie.

  Czaty – rozmowy tekstowe pomiędzy użytkownikami Messengera.

  Konwersacje – wymiana wiadomości między dwiema lub więcej osobami w formie rozmowy.

  Komunikator – aplikacja, która umożliwia użytkownikom komunikację za pomocą wiadomości tekstowych, głosowych, wideo itp.

  Wysyłanie zdjęć i wideo – funkcja Messengera pozwalająca użytkownikom na przesyłanie zdjęć i filmów do innych użytkowników.

  Pełne szyfrowanie czatów – zmiana wprowadzona w Messengera, która ma na celu zwiększenie bezpieczeństwa komunikacji poprzez zaszyfrowanie treści wiadomości.

  Usterki – problemy lub awarie występujące w oprogramowaniu Messengera, które utrudniają jego użytkownikom korzystanie z aplikacji.

  Frustrujące – sytuacje lub problemy, które powodują uczucie frustracji.

  URL Domain: https://www.messenger.com