Komunikacja wirtualna podczas spotkań online – Logitech Brio 100 Full HD

Komunikacja wirtualna podczas spotkań online – Logitech Brio 100 Full HD

Komunikacja wirtualna stała się normą, a liczba spotkań online rośnie. Aby w pełni uczestniczyć w takich spotkaniach, potrzebny jest odpowiedni sprzęt do wideokonferencji. Dlatego też kamery internetowe o rozdzielczości Full HD są niezbędne. Jednym z takich urządzeń jest nowy Logitech Brio 100 Full HD – przystępna cenowo kamera internetowa (tylko za 219 zł) o ciekawym designie, dostępna w trzech kolorach.

Logitech Brio 100 to przystępna cenowo kamera internetowa, która oferuje rozdzielczość Full HD i kąt widzenia wynoszący 58°. Dostępna jest w trzech różnych kolorach i ma nowoczesny design.

Dzięki rozdzielczości Full HD i automatycznemu dostosowaniu światła, kamera zapewnia czysty i wyraźny obraz oraz odpowiednie oświetlenie podczas wideokonferencji. Funkcja RightLight, oferowana przez producenta, redukuje cienie i zwiększa jasność obrazu o 50% w porównaniu do modelu Logitech C270. Dodatkowo, użytkownik może dostosować ustawienia obrazu według własnych preferencji za pomocą prostego w obsłudze oprogramowania Logi Options+. Kamera ma również osłonkę, która umożliwia szybkie zakrycie obiektywu. Co więcej, kamera posiada wielokierunkowy mikrofon, a jej pole widzenia wynosi 58°.

Logitech Brio 100 jest kompatybilny z popularnymi platformami wideo, takimi jak Microsoft Teams, Zoom, Google Meet i wiele innych. W kategorii, gdzie większość produktów jest podobna i nudna, kamera Brio 100 wyróżnia się trzema modnymi kolorami – grafitowym, białym i różowym, dając możliwość dostosowania jej do własnego biurka i dodania koloru do miejsca pracy, zarówno w domu, jak i w biurze. Warto również zauważyć, że wybór kamery Brio 100 jest przyjazny dla środowiska. Plastikowe części kamery są wykonane z recyklingowanego plastiku – 77% dla koloru grafitowego i 34% dla kolorów białego i różowego.