• śr.. lis 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Fenomenalne promocje na telewizory Sony Bravia XR!

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Fenomenalne promocje na telewizory Sony Bravia XR!

  Nowe telewizory Sony Bravia z procesorem Cognitive Processor XR przynoszą rozrywkę na zupełnie nowy poziom, oferując niezwykłe wrażenia wizualne i dźwiękowe. Dzięki zaawansowanym technologiom analizują sygnał i dopasowują obraz i dźwięk tak, aby odtwarzanie było jak najbardziej zbliżone do percepcji człowieka. To oznacza, że możesz zanurzyć się w ulubionym filmie lub grze i doświadczyć jej w sposób, który byłby po prostu niemożliwy na innych telewizorach.

  Telewizory Bravia XR z 2023 roku są wyposażone w technologię XR Clear Image, która gwarantuje wyraźne i płynne obrazy nawet podczas szybkich scen akcji. Procesor Cognitive Processor XR umożliwia także precyzyjne sterowanie podświetleniem, co pozwala uzyskać głębsze czernie, intensywne kolory i przeciwdziała efektowi poświaty.

  Ale to nie wszystko – telewizory Bravia XR wprowadzają również nowe możliwości dla graczy, szczególnie dla posiadaczy konsoli PlayStation 5. Automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR i dostosowywanie trybu obrazu do gatunku gry to cechy, które sprawią, że każda sesja gamingu stanie się jeszcze bardziej emocjonująca i realistyczna.

  Najlepszą informacją jest to, że teraz możesz skorzystać z promocji cashback na telewizory Sony Bravia XR. Kupując jeden z wybranych modeli, możesz otrzymać zwrot nawet do 2000 złotych! Wystarczy kupić telewizor u jednego z autoryzowanych partnerów handlowych Sony w okresie od 13 listopada 2023 roku do 7 stycznia 2024 roku, wypełnić specjalny formularz i czekać na zwrot pieniędzy. Szczegóły i wartości zwrotów znajdują się w tabeli na stronie promocji.

  Nie przegap tej unikalnej okazji, aby zainwestować w telewizor, który dostarczy Ci niezapomniane wrażenia wizualne i dźwiękowe. Sony Bravia XR to telewizory, które przeniosą Cię w świat rozrywki jakiego jeszcze nie doświadczyłeś!