• pt.. gru 1st, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Opóźnienie nowości w grze Cities: Skylines 2, ale z większymi możliwościami rozwoju

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Opóźnienie nowości w grze Cities: Skylines 2, ale z większymi możliwościami rozwoju

  Studio Colossal Order ogłosiło, że opóźni debiut nowej zawartości do gry Cities: Skylines 2. Deweloper postanowił skupić się na optymalizacji, poprawkach błędów i wsparciu modów, aby zapewnić lepsze doświadczenie dla graczy.

  Po ostatniej aktualizacji, która naprawiła około stu błędów w grze, deweloper otrzymał kolejną setkę raportów, które wymagają dokładniejszego zbadania. Wśród problemów znalazły się m.in. niedostarczanie poczty, zajmowanie miejsc pracy przez osoby, które się nie pojawiają oraz nieprawidłowe działanie systemu eksportu i dystrybucji dóbr.

  Chociaż gracze muszą uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na nową zawartość, studio Colossal Order ma na celu stworzenie solidnej i dopracowanej gry. Dlatego pierwszy zapowiadany asset pack, „Beach Properties”, zostanie wydany na początku 2024 roku, gdy optymalizacja gry będzie zadowalająca. Dopiero po tym deweloper zajmie się DLC oraz wersjami konsolowymi, które mają trafić na rynek wiosną przyszłego roku.

  Badania i poprawki mają na celu zapewnienie stabilnej i płynnej rozgrywki, której oczekują fani Cities: Skylines. Studio Colossal Order koncentruje się na zapewnieniu jak najlepszego doświadczenia dla swoich graczy.

  Choć opóźnienie premiery nowości w grze może być rozczarowujące, wydłużony czas rozwoju gry zapewnia większe możliwości i potencjał dla Cities: Skylines 2. Gracze mogą oczekiwać lepszej optymalizacji, mniej błędów i interaktywnej rozgrywki w najnowszej wersji gry.

  Deweloperzy pragną stworzyć tytuł, który sprosta oczekiwaniom fanów i dostarczy im jeszcze lepsze doświadczenia z budowaniem i zarządzaniem swoim własnym miastem.