• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Zaktualizuj swój system Android z łatwością

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Zaktualizuj swój system Android z łatwością

  Planujesz zaktualizować swój system Android, ale obawiasz się, że utracisz swoje dane? Mamy dobrą wiadomość! Aktualizacje do Androida 14 i HyperOS nie wymagają już czyszczenia danych. Teraz możesz cieszyć się nowymi funkcjami i poprawkami bez obawy o utratę swoich ważnych informacji.

  Co więcej, teraz możesz korzystać z płatności Portfelem Google na urządzeniach z systemem Android. Jednak na chwilę obecną dostępne są tylko na betach HyperOS. Nie martw się, wkrótce będą dostępne dla wszystkich użytkowników.

  Jeśli chcesz zainstalować aktualizację, masz kilka opcji. Możesz wykorzystać TWRP, ale pamiętaj, że po aktualizacji deszyfrowanie danych w TWRP może nie działać do wydania nowej wersji TWRP. Dlatego zalecamy instalację przez Fastboot, aby uniknąć tego problemu.

  Niestety, aktualizacja OTA z poprzedniej bety nie zadziała, więc będziesz musiał pobrać nowe linki i zainstalować aktualizację ręcznie.

  Nowa aktualizacja ROM-u Xiaomi.eu jest już dostępna dla Xiaomi 14 i Xiaomi 14 Pro. Możesz spodziewać się zmian w interfejsie systemu oraz poprawek zabezpieczeń Androida z listopada 2023 roku.

  Warto również wiedzieć, że ROM-y są obecnie dostępne tylko dla wybranych urządzeń, takich jak Xiaomi 14, Xiaomi 14 Pro, Xiaomi 13, Xiaomi 13 Pro, Xiaomi 13 Ultra, Redmi K60/POCO F5 Pro i Redmi K60 Pro. Pozostałe urządzenia otrzymają aktualizacje dopiero w grudniu.

  Nie czekaj dłużej i zaktualizuj swój system Android już teraz. Bądź na bieżąco z najnowszymi funkcjami i poprawkami, które przyniesie Ci ta aktualizacja. Nie zapomnij też zachować swoje dane, wykonując kopię zapasową przed aktualizacją.