• czw.. lut 22nd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Huawei Watch 4 Pro – Najlepszy smartwatch 2023 roku, teraz dostępny w promocji!

  ByAdrian Przechewka

  lut 11, 2024
  Huawei Watch 4 Pro – Najlepszy smartwatch 2023 roku, teraz dostępny w promocji!

  Huawei Watch 4 Pro to bez wątpienia najlepszy smartwatch roku 2023. Moja recenzja tego urządzenia jasno potwierdza jego doskonałe cechy i niezmienne zdanie na jego temat. Jednak, jakość ma swoją cenę. W przeszłości, rzadko zdarzało się, aby ten model pojawiał się w promocjach. Ale teraz, na niemieckim Amazonie, można go nabyć za jedyne 1908 złotych. To oznacza, że zaoszczędzisz prawie 500 złotych w porównaniu do polskich sklepów, gdzie jego cena wynosi około 2400 złotych.

  Huawei Watch 4 Pro wyróżnia się nie tylko fantastyczną specyfikacją, ale także doskonałą jakością wykonania. Cała koperta została wykonana z tytanu, co gwarantuje niezwykłą trwałość. Ponadto, szkło chroniące ekran jest szafirowe, sferycznie zaoblone i zdecydowanie robi wrażenie. W porównaniu z innymi flagowymi smartwatchami na rynku, Huawei wypada najlepiej pod względem jakości wykonania.

  Jednym z największych atutów Huawei Watch 4 Pro jest jego bateria. Przy pełnej wersji systemu operacyjnego, smartwatch może działać od 5 do 6 dni. Jeśli jednak zmienisz tryb na „Ultra Bateria”, w którym system korzysta z uproszczonego oprogramowania, czas pracy urządzenia może sięgnąć nawet 3 tygodni. Żaden inny flagowy smartwatch nie jest w stanie osiągnąć takich rezultatów. Dodatkowo, Huawei oferuje także najlepszą aplikację do zarządzania swoimi zegarkami.

  Choć Huawei Watch 4 Pro świetnie sprawdza się podczas uprawiania sportu, osobiście nie zdecydowałbym się na zakup tego modelu, mając na uwadze głównie ten cel. Nie ze względu na niedokładność pomiarów – wręcz przeciwnie, pomiary są bardzo dokładne i satysfakcjonujące dla amatorów. Po prostu, szkoda byłoby zniszczyć tak piękny smartwatch. W tej cenie nie ma też wielu innych smartwatchów dedykowanych dla sportowców, które mogłyby się z nim równać.

  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości przed zakupem Huawei Watch 4 Pro, zachęcam do zapoznania się z moją recenzją tego urządzenia. Jestem pewien, że rozwieje ona wszystkie Twoje pytania i pomoże podjąć właściwą decyzję.

  Nie zapomnij śledzić naszego maniaKalnego profilu „Łowcy Promocji” na Facebooku, aby być na bieżąco z ciekawymi przecenami i promocjami. Codziennie przeglądamy Internet w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert dla Ciebie!

  Huawei Watch 4 Pro FAQ:

  1. Jakie są cechy wyróżniające Huawei Watch 4 Pro?
  Huawei Watch 4 Pro wyróżnia się fantastyczną specyfikacją oraz doskonałą jakością wykonania. Cała koperta jest wykonana z tytanu, co zapewnia trwałość, a szkło chroniące ekran jest szafirowe i sferycznie zaoblone.

  2. Jaka jest cena Huawei Watch 4 Pro?
  Na niemieckim Amazonie można go nabyć za 1908 złotych, co oznacza oszczędność prawie 500 złotych w porównaniu do polskich sklepów, gdzie jego cena wynosi około 2400 złotych.

  3. Jak długo trwa bateria Huawei Watch 4 Pro?
  Smartwatch może działać od 5 do 6 dni przy pełnej wersji systemu operacyjnego. W trybie „Ultra Bateria” czas pracy urządzenia może sięgnąć nawet 3 tygodni.

  4. Jakie są możliwości zarządzania Huawei Watch 4 Pro?
  Huawei oferuje najlepszą aplikację do zarządzania swoimi zegarkami.

  5. Czy Huawei Watch 4 Pro nadaje się do uprawiania sportu?
  Tak, Huawei Watch 4 Pro świetnie sprawdza się podczas uprawiania sportu. Pomiary są bardzo dokładne i satysfakcjonujące dla amatorów.

  Rekomendowane linki:
  Strona główna Huawei
  Niemiecki Amazon