Hades 2 – Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Hades 2 – Kiedy możemy się spodziewać premiery?

Hades to gra, która zdobyła ogromną popularność od swojego debiutu na rynku w 2018 roku. Twórcy Supergiant Games postanowili stworzyć kontynuację tego hitu, a informacje na temat Hades 2 były już znane od pewnego czasu. Teraz jednak deweloperzy ujawnili, kiedy możemy spodziewać się premiery gry.

Według oficjalnego bloga twórców, Hades 2, podobnie jak pierwsza część, zostanie najpierw udostępniona w wczesnym dostępie. Początkowo planowano, że gra pojawi się jeszcze w tym roku, ale Supergiant Games sprecyzowało, że prace rozwojowe rozpoczną się dopiero w drugim kwartale przyszłego roku. Ważną informacją jest również to, że gra będzie dostępna zarówno na platformie Steam, jak i Epic Games Store.

Fanów pierwszego Hadesa z pewnością interesuje, czy kontynuacja będzie w stanie ich zaskoczyć. Czy Supergiant Games wprowadzi nowe pomysły i mechaniki, czy raczej skupi się na rozwinięciu sprawdzonych już elementów?

Niezależnie od tego, oczekiwania fanów są wysokie, biorąc pod uwagę pozytywne przyjęcie pierwszej części gry. Hades 2 zapowiada się więc na obiecujące przedsięwzięcie, które z pewnością przyciągnie uwagę zarówno starych, jak i nowych graczy.

Czekamy z niecierpliwością na więcej informacji na temat Hades 2 i nie możemy doczekać się premiery.