• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  The Sims 4 My First Pet Stuff za darmo na Steam i w EA

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  The Sims 4 My First Pet Stuff za darmo na Steam i w EA

  Electronic Arts przygotowało niespodziankę dla fanów The Sims 4. Teraz na platformie Steam oraz w sklepie EA możecie odebrać za darmo dodatek The Sims 4 My First Pet Stuff. Niestety, ta oferta nie jest dostępna dla wszystkich użytkowników.

  Nowe rozszerzenie wprowadza do gry różne zwierzaki, w tym chomiki, szczury, jeże i miniaturowe Bawolusy. Oprócz tego, My First Pet Stuff oferuje także stroje dla naszych czworonożnych towarzyszy oraz meble ze zwierzęcymi motywami do ozdobienia salonu.

  By nauczyć swoich Simów opieki nad mniejszymi zwierzakami, warto także wyposażyć dom w nowe, inspirowane zwierzętami dodatki i ubrać małych milusińskich w ulubione stroje całej rodziny Simów.

  Aby bezpłatnie pobrać dodatek The Sims 4 My First Pet Stuff, wystarczy odwiedzić platformę Steam lub sklep Electronic Arts i skorzystać z oferty, która jest ważna do 9 stycznia 2024 roku do godziny 19:00.

  Ważne jest jednak, aby przed uruchomieniem rozszerzenia posiadać już zakupiony dodatek The Sims 4 Psy i Koty. Przypominamy również, że podstawowa wersja The Sims 4 dostępna jest bezpłatnie zarówno na platformie Steam, jak i w EA App.