Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – Idris Elba jako Salomon Reed, ale bez opcji romansu

Cyberpunk 2077: Phantom Liberty – Idris Elba jako Salomon Reed, ale bez opcji romansu

Nadchodzące DLC do gry Cyberpunk 2077 zatytułowane „Phantom Liberty” przyniesie nam postać odgrywaną przez Idrisa Elbę – Salomona Reeda. Fani CD Projekt RED zastanawiali się, czy w tym dodatku będzie możliwość nawiązania romansu z tą postacią. Na szczęście sam zainteresowany ujawnił, że takiej opcji nie będzie.

Po wielu mocnych premierach, które odbyły się niedawno, nadchodzą kolejne nowości. Wśród nich jest również DLC do Cyberpunk 2077: Phantom Liberty. Jeśli jesteś jednym z graczy, którzy czekają na ten fabularny dodatek, mamy dla ciebie dobrą wiadomość. Chociaż wiele już wiadomo o tym DLC od CD Projekt RED, wciąż pozostaje kilka niewiadomych, zwłaszcza jeśli chodzi o postać graną przez Idrisa Elbę.

Niedawno, w związku z premierą zwiastuna filmowego Widowiska Wolności, dowiedzieliśmy się, że Idris Elba nagrał część muzyki, która będzie zawarta w grze. Wiele osób jednak zastanawiało się, czy postać graną przez niego będzie miała opcję romansową. Tymczasem aktor wideo zrealizowanym przez IGN, w humorystyczny sposób odpowiada na pytania fanów na ten temat. Niestety, dla niektórych graczy jest to smutna wiadomość, ponieważ Salomon Reed nie będzie opcją romansową dla naszej postaci, Vi.

Warto również pamiętać, że zmiany i nowości w Cyberpunk 2077 nie ograniczają się jedynie do dodatku Phantom Liberty. Aktualizacja oznaczona jako Cyberpunk 2077 2.0 wprowadzi również wiele innych nowości, które wzbogacą podstawową grę studia CD Projekt RED w połączeniu z DLC Phantom Liberty, które zostanie wydane 26 września 2023 roku.