• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kapitalny telewizor Samsung 55CU7172 – doskonała oferta!

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Kapitalny telewizor Samsung 55CU7172 – doskonała oferta!

  Wyszukujesz nowoczesnego telewizora w przystępnej cenie? Świetną okazję stanowi telewizor Samsung 55CU7172, oferowany przez Sklep Allegro. Jego cena wynosi jedynie 1549 zł, co jest rekordowo niskim kosztem na rynku telewizorów o przekątnej 55 cali.

  Lecz uwaga, oferta jest ograniczona w czasie – promocja zostanie aktywowana dzisiaj o losowej godzinie. Tymczasem warto wiedzieć, że ten model telewizora prezentuje się wyjątkowo korzystnie z punktu widzenia jakości obrazu oraz dostępu do funkcji Smart TV.

  Telewizor Samsung 55CU7172, będący najnowszym modelem z roku 2023, to wszechstronne urządzenie, które z pewnością sprosta oczekiwaniom większości użytkowników. Jest to produkt skierowany głównie do mniej wymagających widzów, którzy niezmiennie cenią sobie dobrej jakości obraz oraz dostęp do ulubionych aplikacji.

  Promocyjny telewizor został wyposażony w matrycę VA o częstotliwości odświeżania wynoszącej 60 Hz. Dzięki temu zapewnia on dobre odwzorowanie kolorów oraz wysoki kontrast, przede wszystkim w pomieszczeniach o zredukowanym oświetleniu.

  Odbiornik w doskonały sposób sprawdzi się także w przypadku gier komputerowych, przede wszystkim dzięki niskiemu input lagowi. Należy jednak pamiętać, że biorąc pod uwagę niską cenę tego telewizora, nie można oczekiwać zaawansowanych ulepszeń, jednak jego podłączenie do konsoli zapewni pełną satysfakcję.

  Urządzenie działa na systemie Tizen, który jest jednym z najlepszych na rynku systemów Smart TV. Dzięki temu użytkownik dostaje dostęp do szerokiego wachlarza aplikacji, w tym również tych najpopularniejszych i najpotrzebniejszych.

  Telewizor Samsung 55CU7172 to wyjątkowa okazja, by nabyć duże urządzenie o atrakcyjnej cenie. Jeśli poszukujesz telewizora o takiej przekątnej, nie znajdziesz obecnie lepszej oferty na rynku. Nie przegap tej promocji – to doskonała szansa na zakup!

  Jeśli jesteś w poszukiwaniu innego modelu telewizora, sprawdź naszą listę najlepszych urządzeń do oglądania sportu. Zainteresuje cię również nasz ranking telewizorów o przekątnej 65 cali. A jeśli potrzebujesz dużego telewizora w dobrej cenie, koniecznie zajrzyj do naszego zestawienia najlepszych modeli o przekątnej 65 cali, dostępnych poniżej 3000 zł. Nie zapomnij też sprawdzić naszej listy telewizorów o przekątnej 55 cali oraz telewizorów 55 cali w cenie do 2500 zł.

  Zachęcamy również do śledzenia naszego profilu Łowcy Promocji na Facebooku, gdzie codziennie prezentujemy ciekawe przeceny i promocje, żebyś nigdy nie przegapił dobrych okazji.