• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Disneyzacja Cyberpunka 2077 – Sztuczna inteligencja przenosi księżniczki do świata futurystycznego

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Disneyzacja Cyberpunka 2077 – Sztuczna inteligencja przenosi księżniczki do świata futurystycznego

  Sztuczna inteligencja raz jeszcze udowodniła, że potrafi przekraczać granice i wywoływać mieszane uczucia. Tym razem postanowiła przenieść słynne księżniczki z bajek Disneya w klimat cyberpunku, dając nam unikalny efekt wizualny. To zwraca uwagę na coraz większe możliwości, jakie oferuje nam technologia.

  Od dłuższego czasu sztuczna inteligencja dostarcza nam nowe i zaskakujące obrazy. Przykładem tego są realistyczne postacie z Dragon Ball Z czy przeniesienie bohaterów Wiedźmina do świata Cyberpunka 2077. Teraz przyszedł czas na księżniczki Disneya.

  Księżniczki Disneya są znane na całym świecie i stanowią ikony kulturowe dla wielu dziewcząt. Dzięki postępom technologicznym możemy teraz zobaczyć, jak prezentowałyby się one w futurystycznym świecie Cyberpunka 2077. Film, który pojawił się na kanale Uprising AI na serwisie YouTube, przenosi nas do klimatu cyberpunkowej bajki.

  Nie wszystkie postacie mogą być nam znane, dlatego warto przyjrzeć się tej niezwykłej liście księżniczek, które zostały przeniesione przez sztuczną inteligencję do świata cyberpunkowego. Wśród nich znajdują się m.in. Tana z „Księżniczki i żaby”, Merida z „Meridy walecznej” czy Jasmina z „Alladyna”.

  Przeniesienie księżniczek Disneya do świata cyberpunku jest fascynującym pomysłem, który intryguje zarówno fanów gier komputerowych, jak i bajek. Przekraczanie granic i łączenie różnych światów stało się nie tylko ciekawym eksperymentem, ale także inspiracją do dalszych badań nad możliwościami sztucznej inteligencji.

  Ten projekt dowodzi, że sztuczna inteligencja może nie tylko tworzyć chatboty czy generować grafiki, ale także przekształcać znane nam postacie w zupełnie nowy sposób. To tylko mały fragment tego, na co może zdolna być ta technologia.

  W rezultacie, przeniesienie księżniczek Disneya do klimatu cyberpunku daje nam nowe spojrzenie na te popularne postacie i pokazuje, jak kreatywna może być sztuczna inteligencja. Fascynujące pomysły i eksperymenty jednocześnie bawią nas, ale także zmuszają do refleksji na temat roli technologii w procesach artystycznych.