• sob.. gru 9th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Apple Music dostępne za darmo dla posiadaczy konsoli PlayStation 5

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Apple Music dostępne za darmo dla posiadaczy konsoli PlayStation 5

  Konsole PlayStation 5 są uwielbiane przez fanów na całym świecie. Teraz Apple wprowadza atrakcyjną promocję, dzięki której posiadacze tych urządzeń mogą bezpłatnie korzystać z Apple Music przez pewien okres czasu.

  W ramach tej promocji, każdy, kto zakupił już konsolę PlayStation 5 lub ma zamiar to zrobić, otrzyma darmowy dostęp do Apple Music nawet na pół roku. Wystarczy mieć konto w PlayStation Network oraz Apple ID. Po zainstalowaniu aplikacji Apple Music na konsoli, należy zalogować się za pomocą Apple ID i odebrać 6 miesięcy bezpłatnego korzystania z usługi. Proste, prawda?

  Ważne jest jednak pamiętać, że przed upływem bezpłatnego okresu w Apple Music, należy dezaktywować subskrypcję. W przeciwnym razie zostanie naliczana standardowa opłata w wysokości 21,99 złotych miesięcznie. Promocja obowiązuje do 15 listopada przyszłego roku. Osoby, które powracają do Apple Music, otrzymają 5 miesięcy darmowego dostępu do usługi.

  Ta promocja stanowi doskonałą okazję dla posiadaczy konsoli PlayStation 5, którzy cenią zarówno rozgrywkę, jak i muzykę. Apple Music oferuje szeroki wybór utworów oraz wiele funkcji, które umilą grę na konsoli. Dzięki współpracy między Apple a Sony, użytkownicy mogą teraz korzystać z dwóch świetnych usług w jednym miejscu.

  Ciesz się muzyką i grą na konsoli PlayStation 5 – teraz jeszcze łatwiej dzięki bezpłatnemu dostępowi do Apple Music. Nie przegap tej okazji i skorzystaj z promocji już teraz!