• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kasia Cichopek inspiruje modną stylizacją z wykorzystaniem kozaków z Born2be

  ByMarta Bryła

  lis 20, 2023
  Kasia Cichopek inspiruje modną stylizacją z wykorzystaniem kozaków z Born2be

  Katarzyna Cichopek ostatnio postanowiła podzielić się swoją modną stylizacją, w której założyła kozaki z popularnej marki Born2be. Okazuje się, że to jeden z ulubionych modeli pań na sezon jesienno-zimowy. Teraz masz szansę kupić je na promocji w bardzo atrakcyjnej cenie. Podobne kozaki znalazłam nawet za 39,99 zł na stronach Gemre oraz Royal Fashion. To niezwykle uniwersalne buty, które idealnie pasują do różnych stylizacji. Dodatkowo, doskonale wyglądają i wysmuklają nogi.

  Kasia Cichopek udowadnia, że nie trzeba wydawać dużych sum pieniędzy, aby wyglądać modnie i stylowo. Postawiła na kozaki z Born2be, które są dostępne już za niecałe 160 zł. Teraz jest ku temu okazja, ponieważ są one objęte promocją Black Week. Nie tylko gwiazda jest nimi zachwycona, ale również wiele jej fanek ma już takie kozaki w swojej szafie.

  Jeśli zastanawiasz się, gdzie znaleźć podobne modele do tych, które nosi Cichopek, to polecam zajrzeć na stronę Gemre. Tam znajdziesz kozaki, które niemalże w pełni przypominają te wybrane przez aktorkę, a możesz je kupić za zaledwie 39,99 zł. To wyjątkowo atrakcyjna cena za buty, które są zarówno wygodne, jak i ciepłe. Dzięki niewielkiemu obcasowi są stabilne i zapewniają komfort podczas chodzenia. Idealnie będą się prezentować zarówno do płaszczy, jak i kurtek. Ponadto, wydłużą nogi i dodadzą stylizacji nutki elegancji.

  Alternatywnie, na stronie Royal Fashion znajdziesz kozaki podobne do tych noszonych przez Cichopek. Teraz są w promocyjnej cenie, 33% taniej. Są one również wygodne i mają delikatny obcas. Dodatkowo, pasują zarówno do płaszczy, jak i jesienno-zimowej aury. Są łatwe do zakładania dzięki zastosowaniu suwaka oraz nieprzemakalne.

  Kasia Cichopek zebrała same pozytywne komentarze po zaprezentowaniu się w brązowych kozakach. Trzeba przyznać, że wygląda genialnie, a buty świetnie komponują się z całą stylizacją.