Nowe ekrany Samsunga do gier: Odyssey Neo G9

Nowe ekrany Samsunga do gier: Odyssey Neo G9

Podobnie jak w przypadku Summer Game Fest w czerwcu, Gamescom był pełen obecności Samsunga w zeszłym miesiącu. Najnowszy model został właśnie wydany – nazywa się Odyssey Neo G9. Jest to monitor, który jako pierwszy na świecie posiada podwójne UHD, co oznacza, że każdy ekran jest wyposażony w podwójne 4K.

Monitor oferuje imponującą jasność, rozdzielczość i doskonałe odwzorowanie kolorów. Co więcej, posiada również 57-calowy ekran, który jest dostępny jedynie w tym modelu. Aby zasilić te panele, mają one teraz połączenie DisplayPort 2.1.

Oprócz Odyssey Neo G9, Samsung wprowadził również inne nowe monitory do swojej serii Odyssey. Jednym z nich jest Samsung Odyssey OLED G9, który ma 49 cali i dwukrotną rozdzielczość QHD. Jest wyposażony w Samsung Gaming Hub, który zapewnia optymalne ustawienia dla graczy.

Kolejnym modelem z serii jest Samsung Odyssey Ark 2023. Jest to monitor o rozmiarze 55 cali, który może być obracany o pełne 360 stopni. Nowością jest również funkcja podzielonego wejścia HDMI, która umożliwia podłączenie dwóch różnych źródeł.

Nowe ekrany Samsunga do gier oferują graczom doskonałą jakość obrazu, szerokie możliwości konfiguracji i optymalne dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Samsung kontynuuje rozwijanie swojej oferty monitorów do gier, dostarczając innowacyjne rozwiązania i technologie, które zapewniają doskonałe doświadczenia w świecie gamingu.