• pt.. lut 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Baldur’s Gate 3: Romantyczny patch na Walentynki

  ByKamil Dominiak

  lut 9, 2024
  Baldur’s Gate 3: Romantyczny patch na Walentynki

  Twórcy gry Baldur’s Gate 3, studio Larian Studios, przygotowują się do wydania patcha na Walentynki, który wniesie nową jakość w kwestii romantycznych interakcji w grze. Wraz z aktualizacją numer 6, gracze będą mieli możliwość odbycia pocałunków wirtualnych postaci.

  Baldur’s Gate 3 to gra pełna opcji romansowych, co przyciąga wielu fanów. Niektórzy z nich nawet specjalizują się w speedrunach, mających na celu znalezienie partnera życiowego dla swojego bohatera lub bohaterki w najkrótszym czasie. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że deweloperzy postanowili umieścić coś specjalnego w patchu numer 6, który akurat szykują na Walentynki.

  Na oficjalnym profilu gry Baldur’s Gate 3 na serwisie X deweloperzy ujawnili, że aktualizacja, która zadebiutuje w przyszłym tygodniu, wprowadzi nowe animacje pocałunków. W krótkim filmiku przedstawiono kawałek tych romantycznych gestów, które gracze będą mogli doświadczyć sami.

  Nowe animacje wywołały pozytywne reakcje wśród fanów gry. Jeden z gestów, „forehead kiss” (czyli pocałunek w czółko), szczególnie zdobył uznanie, ze względu na swoją niewinność. Twórcy zapowiedzieli, że jest to tylko część tego, co czeka graczy w najnowszym patchu. Szczegóły zostaną ujawnione wkrótce na oficjalnej stronie gry.

  Oprócz romantycznych animacji, patch 6 przyniesie także standardowe poprawki naprawiające błędy oraz nowe legendy i animacje obozowe, które umilą odpoczynek graczy w trakcie podróży. Gracze nie mogą się doczekać, by doświadczyć nowych emocji i zbliżenia wśród postaci w grze Baldur’s Gate 3.

  FAQ:

  1. Co wniesie patch na Walentynki do gry Baldur’s Gate 3?
  Patch wprowadzi nową jakość w kwestii romantycznych interakcji, w tym możliwość odbycia pocałunków wirtualnych postaci.

  2. Czy Baldur’s Gate 3 ma wiele opcji romansowych?
  Tak, gra Baldur’s Gate 3 oferuje wiele opcji romansowych, co przyciąga wielu fanów.

  3. Czy deweloperzy umieścili coś specjalnego w patchu na Walentynki?
  Tak, deweloperzy umieścili nowe animacje pocałunków i inne romantyczne gesty w patchu na Walentynki.

  4. Jakie reakcje wywołały nowe animacje wśród fanów gry?
  Nowe animacje wywołały pozytywne reakcje wśród fanów gry, zwłaszcza „forehead kiss”, który zdobył uznanie ze względu na swoją niewinność.

  5. Co jeszcze przyniesie patch 6?
  Patch 6 przyniesie także standardowe poprawki naprawiające błędy oraz nowe legendy i animacje obozowe.

  Linki powiązane:
  Oficjalna strona Baldur’s Gate 3