• czw.. lis 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Samsung OLED: Przełomowa technologia telewizorów

  ByAdrian Przechewka

  lis 21, 2023
  Samsung OLED: Przełomowa technologia telewizorów

  Telewizory Samsung od dawna zdobyły uznanie i popularność na polskim rynku. Według danych firmy badawczej GfK, w pierwszej „dziesiątce” najchętniej kupowanych telewizorów w Polsce od stycznia do września tego roku aż 7 modeli to telewizory Samsung. Co więcej, 3 z nich posiadają ekrany o przekątnej 65 cali, co świadczy o rosnącej skłonności Polaków do wybierania telewizorów o większych rozmiarach.

  Samsung od ponad 17 lat jest liderem na światowym rynku telewizorów, a także w Polsce. To osiągnięcie jest wynikiem zaangażowania firmy w badania i rozwój najnowszych technologii, które spełniają oczekiwania konsumentów. Duże znaczenie dla sukcesu marki ma innowacyjność i wsłuchiwanie się w potrzeby klientów.

  Telewizory Samsung odznaczają się przede wszystkim zaawansowanymi technologiami, w tym technologią kropek kwantowych Quantum Dot, która została zastosowana w modelach QLED, Neo QLED oraz OLED. To rozwiązanie, które zrewolucjonizowało sektor telewizorów, podnosząc jakość obrazu na zupełnie nowy poziom.

  Dane z badań GfK pokazują, że telewizory Samsung cieszą się nadal dużym zainteresowaniem wśród polskich konsumentów. Warto zauważyć, że coraz częściej decydujemy się na zakup telewizorów o większych rozmiarach. Według prognozy firmy badawczej Omdia, będziemy wybierali coraz większe telewizory, a cykl ich wymiany skróci się z 6-7 do 4-5 lat.

  W odpowiedzi na te potrzeby, firma Samsung wprowadza na rynek nowe modele telewizorów OLED, które oferują głęboką czerń, żywe kolory oraz najwyższą jakość obrazu. Dzięki technologiom takim jak samoemisyjne piksele i kropki kwantowe Quantum Dot, telewizory Samsung OLED zapewniają niezapomniane wrażenia wizualne.

  Dodatkowo, telewizory Samsung wyróżniają się bezpiecznym systemem operacyjnym Tizen zabezpieczonym rozwiązaniem Samsung Knox, które spełnia wymagania stawiane przez rządy i organizacje na całym świecie.

  Teraz jest doskonały czas na zakup telewizora Samsung OLED, ponieważ trwa promocja, w ramach której można uzyskać aż do 2000 złotych zwrotu na konto. Promocją objęte są modele S95C o przekątnej 55, 65 lub 77 cali oraz S90C o przekątnej 77 cali.

  Telewizory Samsung OLED to propozycja dla wszystkich miłośników filmów, sportu i graczy, którzy cenią sobie najwyższą jakość obrazu oraz doskonałe wrażenia kinowe. Dzięki innowacyjnym technologiom i możliwościom platformy Tizen, telewizory Samsung zapewniają pełnię niezapomnianych wrażeń w domowym kinie.