• wt.. lis 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Black Friday w polskim Apple Store

  ByAdrian Przechewka

  lis 20, 2023
  Black Friday w polskim Apple Store

  Apple Polska dołącza do listy firm, które już teraz uruchomiły swoje promocje z okazji nadchodzącego Black Friday. Dni Okazji w sklepie Apple Store są w pełnym rozkwicie, ale czy warto skorzystać z tych ofert? Sprawdźmy, ile można zaoszczędzić na zakupach w polskim oddziale Apple.

  Najważniejszą informacją dla wszystkich fanów iPhone’ów jest możliwość otrzymania karty upominkowej Apple Gift Card o wartości nawet do 330 złotych przy zakupie iPhone’a 14, iPhone’a 13 lub iPhone’a SE. To świetna szansa na zaoszczędzenie dodatkowej kwoty podczas zakupu smartfona. Również inne urządzenia Apple są objęte promocją.

  Kupujący komputery Apple MacBook Air i Mac mini mogą liczyć na kartę upominkową o wartości nawet do 880 złotych. Natomiast nabywcy tabletów iPad Pro, iPad Air, iPad 10. generacji i iPad mini mogą otrzymać Apple Gift Card o wartości do 440 złotych.

  Oferta obejmuje również inne produkty Apple, takie jak AirPods, Apple TV 4K, Beats Studio Pro, Magic Keyboard, Apple Pencil i wiele innych. Każdy zakup może uprawniać do uzyskania karty upominkowej o określonej wartości.

  Warto jednak zaznaczyć, że promocja obowiązuje do wyczerpania zapasów. Dlatego, jeśli planujesz zakup urządzeń Apple, najlepiej nie zwlekać zdecydowanie do Black Friday, ale skorzystać z promocji już teraz.

  Czy oferta Apple w przededniu Black Friday jest atrakcyjna? To zależy przede wszystkim od Twoich planów zakupowych. Jedno jest pewne – warto przejrzeć oferty i sprawdzić, ile można zaoszczędzić na konkretnych urządzeniach. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem iPhone’ów, komputerów Apple czy innych produktów marki, Days of Opportunity w polskim sklepie Apple Store to doskonała okazja, aby nabyć swoje wymarzone urządzenia z dodatkowymi korzyściami.