• niedz.. gru 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Play Now na Apple TV – telewizja na nowym poziomie

  ByMarta Bryła

  lis 21, 2023
  Play Now na Apple TV – telewizja na nowym poziomie

  Telewizja nigdy nie była tak wolna i dostępna jak teraz. Aplikacja Play Now, oprócz smartfonów i tabletów, jest teraz również dostępna na urządzeniach Apple TV. Ta ekscytująca nowość otwiera drzwi do nowego sposobu oglądania ulubionych treści telewizyjnych dla użytkowników Apple TV.

  Dostęp do bogatej oferty kanałów telewizji linearnej „na żywo” to jedna z wielu zalet aplikacji Play Now. Teraz, dzięki elektronicznemu przewodnikowi po programach (EPG), użytkownicy mogą łatwo znaleźć interesujące ich programy i nie przegapić żadnej ważnej emisji. Dodatkowo, funkcje pauzowania, cofania i oglądania programów od początku (nawet do 7 dni wstecz!) oraz nagrywanie w chmurze wybranych kanałów sprawiają, że oglądanie telewizji staje się jeszcze bardziej elastyczne i dogodne.

  Aplikacja Play Now oferuje również bogatą bibliotekę wideo w ramach pakietów PLAY NOW. Teraz użytkownicy mogą cieszyć się filmami, które zakupili w Wypożyczalni, nie tylko na stronie internetowej, Androidzie czy Smart TV, ale także na urządzeniach Apple TV.

  Niezależnie od tego, czy posiadasz najnowszą ofertę Telewizji Nowej Generacji, Telewizji MAX Premium, czy jesteś abonentem bez dekodera, teraz możesz korzystać z aplikacji Play Now na Apple TV. Ta nowa możliwość daje swobodę wyboru, a każdy może teraz cieszyć się ulubionymi programami na dużym ekranie telewizora. Play nadal zapewnia swoim klientom innowacyjne rozwiązania i sprawia, że telewizja staje się jeszcze bardziej dostępna i wygodna.

  Play nieustannie rozwija swoją ofertę, dostosowując się do potrzeb i oczekiwań użytkowników. Teraz, dzięki aplikacji Play Now na Apple TV, telewizja osiągnęła nowy poziom swobody i wygody. Teraz czas na Ciebie – odkryj nowe możliwości, ciesz się ulubionymi programami i zanurz się w świat rozrywki z Play Now na Apple TV!