Fortnite obchodzi swoje 6. urodziny!

Fortnite obchodzi swoje 6. urodziny!

Fortnite: Battle Royale, popularna gra od Epic Games, obchodzi swoje 6. urodziny. Z tej okazji wprowadzono wiele atrakcji i poprawek. W poprawce 26.10 z 19 września dodano urodzinowe przedmioty i zadania, które po wykonaniu nagradzają kosmetycznymi nagrodami.

Jednym z nowych przedmiotów jest tort urodzinowy, który można znaleźć na wyspie. Spożycie go przywraca zdrowie i osłonę postaci. Ponadto, dostępne są również tajemnicze prezenty urodzinowe. Można je znaleźć na ziemi i w skrzyniach, a po ich otwarciu otrzymuje się różnorodne nagrody.

Inną nową atrakcją są balony, które pozwalają na zwinniejsze poruszanie się i nawet unoszenie się w powietrze. Balony również można znaleźć na ziemi i w skrzyniach. Jeśli nie chcesz tracić czasu na ich poszukiwanie, możesz aktywować Rozszerzenie Rzeczywistości Hop po Balon, które automatycznie dodaje balon po wykonaniu skoku.

Wraz z atrakcjami urodzinowymi, do gry powróciły również Rozszerzenia Rzeczywistości Gładko jak po Łuskach i Pies Gończy. Grając z Rozszerzeniem Gładko jak po Łuskach, po ślizganiu się można otrzymać dodatkowe naboje do strzelby. Natomiast Rozszerzenie Pies Gończy oznacza wrogów trafionych przez nas z DMR na krótki czas.

Ponadto, dostępne są specjalne zadania urodzinowe, które można wykonywać do 26 września 2023 roku. Za ich wykonanie otrzymuje się PD, a po wykonaniu określonej liczby zadań, gracz zostaje nagrodzony specjalnymi przedmiotami, takimi jak kilof Tortowy Tłuczek, graffiti Bieg urodzinowy czy plecak Kawał Szóstki.

Warto również zauważyć, że prezenty urodzinowe nie są dostępne w turniejach, a balony można zdobyć tylko dzięki Rozszerzeniu Rzeczywistości Hop po Balon.

To wszystko, czym Epic Games postanowił uczcić 6. urodziny Fortnite: Battle Royale. Cieszmy się z tych dodatków i świętujmy razem z tą popularną grą!