• dim. Déc 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Urządzenia inteligentne do ogrodu, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę

  By

  Nov 21, 2023
  Urządzenia inteligentne do ogrodu, zapewniające bezpieczeństwo i wygodę

  Kamera ogrodowa inteligentna – Arlo Pro 4

  Arlo Pro 4 Spotlight to kamera bezpieczeństwa stworzona do monitorowania domu za pomocą smartfona. Ta odporna na warunki atmosferyczne kamera rejestruje wideo w wysokiej rozdzielczości i emituje także jasne światło na wszystko, co porusza się po ogrodzie. Ten bezprzewodowy model można łatwo zainstalować w kilka minut. Oferuje on wyraźne nagrania wideo w rozdzielczości 2K, również w nocy, co umożliwia dokładne monitorowanie terenu. Arlo Pro 4 ma funkcję inteligentnego wykrywania ruchu i wiele opcji integracji, co zapewnia pełną kontrolę nad bezpieczeństwem na posesji.

  Wideodomofon inteligentny – Ezviz DB1C Wi-Fi

  Jeśli chcesz wiedzieć, kto stoi przed Twoimi drzwiami, nie wstając z kanapy, wideodomofon Ezviz DB1C Wi-Fi jest idealnym rozwiązaniem. Oprócz wygody, wideodomofony mogą pełnić funkcję pierwszej linii obrony przed kradzieżami i włamaniami. Pozwalają one nie tylko zobaczyć i porozmawiać z osobą na zewnątrz, ale także nagrywają materiał wideo przedstawiający wszystkich odwiedzających, gdy Ciebie nie ma w domu. Model Ezviz DB1C Wi-Fi oferuje wyraźny obraz HD z szerokim kątem widzenia oraz możliwość przechowywania nagrań lokalnie lub w chmurze. Ponadto, obsługuje on polecenia głosowe oraz integrację z różnymi systemami inteligentnego domu, takimi jak IFTTT, Alexa i Google Assistant.

  Twój ogród może być bezpiecznym i wygodnym miejscem, jeśli wyposażysz go w odpowiednie urządzenia. Dzięki inteligentnym kamerom ogrodowym i wideodomofonom możesz mieć pełną kontrolę nad tym, co się dzieje na Twojej posesji, nawet gdy jesteś poza domem. Wybierz odpowiednie urządzenia, które spełnią Twoje potrzeby, i ciesz się bezpiecznym oraz funkcjonalnym ogrodem!

  By