• dim. Déc 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Sukces trwający długo – Sims High School

  By

  Nov 21, 2023
  Sukces trwający długo – Sims High School

  Komitet wykonawczy South Carolina High School League dokonał przełomowej decyzji, uznając pre-integracyjną, 96-meczową serię bez porażki Sims High za najdłuższą w historii stanu. To uznanie podkreśla wyjątkowe osiągnięcia drużyny Sims High, która utrzymała imponujący rekord 92-0-4 w latach 1945-1954. Szkoła Sims High w Union, South Carolina, zaprezentowała niezwykły talent na boisku, osiągając serię 30 i 32 kolejnych zwycięstw podczas swojego dominującego okresu. Mimo zamknięcia szkoły po integracji, dziedzictwo i znaczenie tej serii bez porażki nie zostały zapomniane.

  Chociaż rekord bez porażki Sims High został już uwzględniony w księdze rekordów National Federation of High School, ważne jest, żeby South Carolina High School League oficjalnie uznała jego historyczne znaczenie. Certyfikując to niezwykłe osiągnięcie, liga oddaje hołd talentowi, wytrwałości i determinacji zawodników i trenerów Sims High.

  Porównując serię bez porażki Sims High do innych w historii szkół średnich, zajmuje ona trzecie miejsce pod względem długości. De La Salle High w Concord, Kalifornia, posiada pierwsze miejsce z serią 151 meczów bez porażki od 1992 do 2003 roku, a następnie Independence High w Charlotte, Karolina Północna, z rekordem 109 meczów bez porażki między 2000 a 2007 rokiem. Niemniej jednak, seria 96 meczów bez porażki Sims High pozostaje imponującym osiągnięciem, które zasługuje na uwzględnienie w księdze rekordów.

  Choć Sims High zamknęła swoje drzwi w 1970 roku, pamięć o tym nadzwyczajnym osiągnięciu pozostaje. James Moorer, trener piłki nożnej i nauczyciel w Sims High School, został również uhonorowany przyjęciem do South Carolina Athletic Hall of Fame w 1975 roku, co potwierdziło jego wkład w sukces szkoły.

  Oprócz uznania historycznej serii bez porażki Sims High, SCHSL przyjęło w środę Mountain View Prep w Spartanburgu jako nowego członka, co wskazuje na ciągły rozwój i rozwój sportu szkolnego w Południowej Karolinie.

  Uznając i celebrując osiągnięcia Sims High, oddajemy honor nie tylko zawodnikom i trenerom, ale także wytrwałości i determinacji wszystkich, którzy przyczynili się do równości i inkluzywności w naszym systemie edukacji. Dziedzictwo serii bez porażki Sims High School nadal będzie inspiracją dla przyszłych pokoleń sportowców i promować inkluzywność w sporcie na lata.

  By