• ven. Fév 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Rozbawieni sąsiedzi trollują Google Maps w małym mieście w Australii

  By

  Jan 23, 2024
  Rozbawieni sąsiedzi trollują Google Maps w małym mieście w Australii

  Różni ludzie mają różne cele w życiu. Jedni chcą zdobyć tytuł mistrza świata w bieganiu, inni marzą o posiadaniu największej kolekcji samochodów, a jeszcze inni pragną znaleźć się w Google Maps Street View. Tak jest w przypadku dwóch mężczyzn z niewielkiego miasteczka Meningie w Południowej Australii, którzy wykorzystali okazję, aby zdobyć sławę w internecie.

  Smiley, jeden z mieszkańców Meningie, pod wpływem pomysłu swojej córki, postanowił zrobić coś, czego nikt wcześniej nie zrobił. Pewnego wrześniowego dnia, gdy samochód Google Street View znalazł się w pobliżu, Smiley złapał siekierę i poprosił sąsiada, aby zaczął uciekać przed nim. Był to bez wątpienia dowcipny żart, który sprawił zarówno im, jak i wielu innym ogromną frajdę.

  Google zdawał sobie sprawę, że ma do czynienia z żartem, ale zamiast usuwać materiał, postanowił zamieścić go na swojej platformie. W efekcie na zdjęciach widzimy dwóch mężczyzn, z których jeden trzyma siekierę, a drugi wykonuje popularny gest shaka. Ta niecodzienna sytuacja szybko zyskała popularność w internecie i wygenerowała miliony wyświetleń na różnych platformach społecznościowych.

  Trollowanie Street View staje się coraz popularniejsze w Australii. Wcześniej rekordem popularności cieszyło się nagranie pewnego nastolatka udającego martwego po spotkaniu z samochodem Google. Teraz jednak ta historia zostaje zepchnięta na dalszy plan przez zabawę dwóch sąsiadów z Meningie. Wszystko wskazuje na to, że mieszkańcy tego australijskiego miasteczka mają sporą wyobraźnię i dużo poczucia humoru.

  Niewątpliwie ta nietypowa sytuacja jest dowodem na to, że nawet w małych społecznościach można znaleźć chwile zabawy i humoru. Czasem to właśnie drobne akty kreatywności mogą przyciągnąć uwagę i sprawić, że świat stanie się trochę bardziej przyjaznym miejscem.

  FAQ:

  Q: Jakie cele mają różni ludzie w życiu?
  A: Różni ludzie mają różne cele w życiu, np. zdobycie tytułu mistrza świata w bieganiu, posiadanie największej kolekcji samochodów, lub chęć znalezienia się w Google Maps Street View.

  Q: Kto postanowił zrobić coś, czego nikt wcześniej nie zrobił?
  A: Smiley, mieszkaniec Meningie w Południowej Australii, pod wpływem pomysłu swojej córki, postanowił zrobić coś, czego nikt wcześniej nie zrobił.

  Q: Co zrobił Smiley?
  A: Pewnego wrześniowego dnia, gdy samochód Google Street View był w pobliżu, Smiley złapał siekierę i poprosił sąsiada, aby zaczął uciekać przed nim, aby zrobić żart.

  Q: Co zrobiło Google po tym żarcie?
  A: Zamiast usuwać materiał, Google zdecydował się na jego zamieszczenie na swojej platformie.

  Q: Jaki popularny gest wykonuje drugi mężczyzna na zdjęciach?
  A: Drugi mężczyzna wykonuje popularny gest shaka.

  Q: Co się stało po zamieszczeniu materiału na platformie Google?
  A: Ta niecodzienna sytuacja szybko zyskała popularność w internecie i wygenerowała miliony wyświetleń na różnych platformach społecznościowych.

  Q: Jakie jeszcze trollowanie Street View jest popularne w Australii?
  A: Oprócz żartu dwóch sąsiadów z Meningie, nagranie pewnego nastolatka udającego martwego po spotkaniu z samochodem Google również cieszyło się dużą popularnością.

  Q: Co ta historia dowodzi?
  A: Dowodzi, że nawet w małych społecznościach można znaleźć chwile zabawy i humoru, co sprawia, że świat staje się trochę bardziej przyjaznym miejscem.

  Definitions:

  – Meningie: niewielkie miasteczko w Południowej Australii.
  – Google Maps Street View: funkcja w usłudze Google Maps, która umożliwia oglądanie panoram ulic z perspektywy kierowcy samochodu Google Street View.
  – Trollowanie: robienie żartów, prowokowanie lub drażnienie za pomocą internetu lub innych mediów społecznościowych.
  – Platforma społecznościowa: strona internetowa lub aplikacja umożliwiająca użytkownikom dzielenie się treściami, komunikowanie się i interakcję z innymi użytkownikami, jak np. Facebook czy Instagram.

  Suggested related links:
  – Google
  – Google Maps

  By