• ven. Fév 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Politique de droits d’auteur

  By

  Fév 10, 2024
  Wg. Zastrzeżeń Prawnych, wykorzystywanie treści ze stron internetowych jest regulowane

  Wg. Zastrzeżeń Prawnych, wykorzystywanie treści ze stron internetowych jest regulowane.
  Właściciel niniejszego serwisu internetowego informuje o obowiązujących zasadach dotyczących wykorzystywania treści zamieszczonych na stronie. Zgodnie z Dyrektywą Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2019/790 z dnia 17 kwietnia 2019 r. w sprawie prawa autorskiego i praw pokrewnych na jednolitym rynku cyfrowym, nie jest dozwolone zwielokrotnianie, wykorzystywanie lub przechowywanie treści w formie tekstów, danych, programów komputerowych i baz danych dostępnych na tym serwisie internetowym.

  Chociaż eksploracja treści jest zabroniona, istnieją pewne wyjątki. Możliwe jest korzystanie z treści w ramach wyników wyszukiwania, co oznacza umieszczanie stron internetowych w odpowiedzi na zapytanie użytkownika. Ta działalność jest dozwolona i nie podlega żadnym ograniczeniom. Jednak powinniśmy zauważyć, że powyższe zastrzeżenie nie przewiduje wyłączania lub ograniczania praw konsumentów do korzystania z treści w celu jasno określonych dozwolonych użytków.

  Ważne jest, aby zrozumieć i szanować prawa autorskie oraz przestrzegać zastosowanych ograniczeń dotyczących eksploracji treści. Właściciel serwisu internetowego dokłada wszelkich starań, aby zachować integralność i ochronę dostępnych materiałów. Każdy użytkownik powinien przestrzegać regulaminu i zapoznać się z zasadami dotyczącymi korzystania z treści znajdujących się na stronie.

  W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących zastrzeżeń prawnych oraz wyłączeń, zachęcamy do odwiedzenia sekcji « Zastrzeżenie dot. eksploracji tekstów i danych » na stronie serwisu.

  FAQ

  By