• lun. Fév 26th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Ostateczna walka ze zombie – darmowa gra na PC na platformie Steam

  By

  Fév 11, 2024
  Ostateczna walka ze zombie – darmowa gra na PC na platformie Steam

  Dla wszystkich miłośników gier komputerowych mamy dobrą wiadomość – na platformie Steam właśnie wystartowała nowa oferta, dzięki której możecie odebrać za darmo grę Ultimate Zombie Defense. Ta produkcja studia Terror Dog Studio zadebiutowała w 2020 roku i odniosła duży sukces, zdobywając pozytywne opinie od graczy.

  Ultimate Zombie Defense to survivalowy horror osadzony w przedmieściach miasta, które kiedyś było spokojne. Teraz jednak zostało zaatakowane przez hordy zombie, a ty wraz z grupą przyjaciół zostajesz wysłany tam, aby zlokalizować i zniszczyć źródło zakażenia. Oczekuje was wiele niebezpiecznych sytuacji i emocjonujących momentów, gdy będziecie musieli współpracować, aby przetrwać.

  Nawet jeśli już posiadasz tę grę w swojej bibliotece, warto być na bieżąco z darmowymi promocjami na Steamie. Często platforma oferuje swoim użytkownikom możliwość odebrania gier za darmo, co jest doskonałą okazją do wypróbowania nowych tytułów i poszerzenia swojej kolekcji.

  Aby odebrać darmową grę Ultimate Zombie Defense, wystarczy przejść pod ten adres i przypisać ją do swojego konta Steam. Promocja trwa tylko do jutra, 11 lutego, do godziny 19:00 czasu polskiego, więc warto się pospieszyć.

  FAQ

  By