• dim. Déc 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Odkryj wyjątkową edycję limitowaną konsoli Xbox Series X inspirowaną filmem Wonka!

  By

  Nov 21, 2023
  Odkryj wyjątkową edycję limitowaną konsoli Xbox Series X inspirowaną filmem Wonka!

  W niesamowitym zwrocie akcji Microsoft zaprezentował wyjątkowy zestaw konsoli Xbox Series X, który oczaruje każdego miłośnika słodyczy. Zainspirowany nadchodzącym filmem Wonka, ten limitowany zestaw spełni marzenia każdego łasucha.

  Niestety, zdobycie tego smakowitego zestawu nie będzie tak proste, jak pójście do sklepu i dokonanie zakupu. Microsoft oferuje tę wyjątkową konsolę w ramach konkursu typu loteria. Zwycięzcy konkursu czeka niezwykłe doświadczenie związane z grami.

  Gwiazdą zestawu jest konsola Xbox Series X w specjalnej edycji, ozdobiona ujmującymi ilustracjami z filmu Wonka. Wyróżnia się ona nie tylko estetyką, ale także towarzyszącymi akcesoriami. Zestaw zawiera standardowy czarny bezprzewodowy kontroler do konsoli Xbox, a także specjalnie zaprojektowany stojak z witryną inspirowany Wonką. Dla podkreślenia charakteru zestawu dołączono także dostosowany bezprzewodowy kontroler Xbox inspirowany Wonką.

  Jednak to, co naprawdę wyróżnia ten zestaw, to dołączone przysmaki. Zwycięzcy nie tylko otrzymają trzymiesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate, ale również będą mogli skosztować kontrolera Xbox zjadalnego czekoladowego oraz wybornego batona czekoladowego.

  Gracze z obszarów wspieranych przez konsolę Xbox na całym świecie mogą wziąć udział w loterii, aby wygrać tę niezwykłą nagrodę. Odpowiedni moment na skorzystanie z tej szansy, to premiera filmu Wonka, która zaplanowana jest na grudzień. Ten zestaw stanowiłby niewątpliwie fantastyczny sposób na uczczenie premiery.

  Więc jeśli jesteś miłośnikiem gier, łasuchem, lub fanem sagi Wonka, ten limitowany zestaw konsoli Xbox na pewno oczaruje twoją wyobraźnię. Nie przegap okazji, by cieszyć się tym wyjątkowym doświadczeniem grania. Weź udział w loterii i nadaj swoim przygodom w świecie gier niezwykły smak!

  By