• ven. Fév 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe smartfony Samsunga – kontrowersyjny design modeli Galaxy A55 i A35

  By

  Fév 10, 2024
  Nowe smartfony Samsunga – kontrowersyjny design modeli Galaxy A55 i A35

  Nowa seria smartfonów Samsung Galaxy S24 spotkała się z pozytywnymi opiniami, ale to modele Galaxy A55 i A35 mają szanse stać się liderami sprzedaży ze względu na ich bardziej przystępne ceny. Jednak kontrowersje budzi projekt wzorniczy tych urządzeń.

  Według opublikowanych zdjęć promocyjnych przez @evleaks, modele Galaxy A55 i A35 będą miały płaskie ramki, ale ich boczne przyciski będą osadzone na wystającym i zaokrąglonym wypukłości. Takie podejście do projektowania smartfonów może budzić pewne zastrzeżenia. Internauci widzą w tym rozwiązaniu potencjalne problemy z działaniem pokrowców.

  Nie tylko wygląd budzi wątpliwości użytkowników. Na grafikach przedstawiających model Galaxy A55 zauważalna jest obecność tzw. pasków antenowych, co sugeruje obudowę wykonaną z metalu. Jednak w przypadku modelu Galaxy A35 przewidywana jest obudowa plastikowa, ponieważ brakuje widocznych pasków antenowych.

  Według wcześniejszych przecieków, Samsung Galaxy A55 zostanie wyposażony w 6,5-calowy ekran AMOLED o odświeżaniu 120 Hz, aparat główny 50 Mpix oraz układ Exynos 1480 z grafiką opartą na architekturze AMD RDNA2. Natomiast model Galaxy A35 będzie miał nieco skromniejsze parametry, w tym słabszy układ Exynos 1380.

  Premiera nowych smartfonów ze średniej półki jest planowana na połowę marca 2023 roku.

  FAQ

  By