• jeu. Fév 29th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe informacje dotyczące specyfikacji OnePlus 12R

  By

  Fév 13, 2024
  Nowe informacje na temat specyfikacji OnePlus 12R

  Nowe informacje na temat specyfikacji OnePlus 12R, jeden z najnowszych smartfonów na rynku, wzbudziły duże zainteresowanie ze względu na ich znakomitą specyfikację. Jednak niedawne odkrycie ujawniło, że producent popełnił rażący błąd w informowaniu klientów o pamięci telefonu. Okazuje się, że żaden z wariantów OnePlus 12R nie posiada pamięci UFS 4.0, jak pierwotnie ogłoszono. W rzeczywistości, każdy model ma zastosowaną pamięć UFS 3.1.

  Choć większość użytkowników nie zauważyłaby różnicy w codziennym użytkowaniu telefonu, to określone benchmarki potwierdzają, że pamięć UFS 3.1 jest nieco wolniejsza od oczekiwanej pamięci UFS 4.0. Producent OnePlus przyznał się do swojego błędu i wydał oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

  W komunikacie, prezes i dyrektor operacyjny, Kinder Liu, wyjaśnia, że pierwotnie błąd dotyczył informacji o ulepszonej pamięci z Trinity Engine. Firma ogłosiła, że niektóre warianty OnePlus 12R będą miały pamięć UFS 4.0, jednak teraz potwierdziła, że we wszystkich wersjach telefonu zastosowano pamięć UFS 3.1. Mimo to, użytkownicy wciąż mogą korzystać ze wszystkich zalet Trinity Engine, takich jak szybkie uruchamianie aplikacji i długotrwałe działanie w tle.

  OnePlus Polska obiecała, że pracuje nad rekompensatą dla nabywców OnePlus 12R i niedługo podzieli się szczegółami dotyczącymi tego rozwiązania. Warto również wspomnieć, że telefon nadal posiada certyfikat płynnej pracy przez 48 miesięcy, co potwierdza, że będzie działał sprawnie i szybko przez długi czas.

  Mimo tego błędu, warto zwrócić uwagę na fakt, że niektóre sklepy nie podają dokładnych danych na temat rodzaju pamięci telefonu. Oficjalne oświadczenie producenta wspominało o UFS 4.0, ale czy ta informacja znajdowała się na stronie internetowej producenta? To jest nadal niejasne. Kwestia ta stanowi interesujący aspekt, który wymaga dalszej analizy.

  Dla tych, którzy czują się wprowadzeni w błąd z powodu obecności rzekomej pamięci UFS 4.0, istnieje możliwość zwrotu telefonu, jeśli został zakupiony online w ciągu ostatnich 14 dni. W przeciwnym razie warto skonsultować się z pracownikiem sklepu lub prawnikiem zajmującym się prawem handlowym, aby uzyskać więcej informacji na ten temat.

  Podstawowe pytania:

  By