• mar. Nov 28th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowe ekspansje Worldsoul Saga w grze World of Warcraft: Przeszłość i tajemnice Azeroth

  By

  Nov 20, 2023
  Nowe ekspansje Worldsoul Saga w grze World of Warcraft: Przeszłość i tajemnice Azeroth

  BlizzCon to zawsze czas ekscytujących nowinek dla fanów World of Warcraft. Tegoroczne wydarzenie przyniosło ogłoszenie, które z pewnością zachwyci graczy. Ukochane MMO szykuje się do świętowania 20-lecia w przyszłym roku, a Blizzard oficjalnie ujawnił swoje plany dotyczące kolejnych trzech ekspansji w sagi Worldsoul.

  Pod przewodnictwem powracającego do Blizzarda weterana, Chrisa Metzena, który dołączył do firmy ponownie po swoim odejściu w 2016 roku, Worldsoul Saga obiecuje wciągającą podróż obejmującą wiele ekspansji w ciągu najbliższych lat. Pierwsza część, zatytułowana « Wojna wnętrza », ma się ukazać w 2024 roku i przeniesie graczy w sam środek Azeroth.

  « Wojna wnętrza » wprowadzi graczy do nowych podziemnych królestw i da możliwość interakcji z pradawnymi kulturami, takimi jak Krasnoludy Ziemi, nowa sojusznicza rasa, oraz straszliwi Nerubianie z Azj-Kahet. Podczas eksplorowania tych nowych stref, w tym Wyspy Dorn, Dzwoniących Otchłani i Przełomu Przyświtu, odkryją oni tajemnice ukryte pod powierzchnią.

  Przygoda jednak się tu nie kończy. Metzen ujawnił nie tylko « Wojnę wnętrza », ale także kolejne dwie części sagi Worldsoul: « Północ » i « Ostatni Tytan ». « Północ » przeniesie graczy z powrotem do Starego Świata i legendarnej krainy Quel’Thalas, gdzie staną oni w obliczu najeźdźców z Ciemności, zdecydowanych zatrzeć świecę Słońca Wiecznego i pogrążyć Azeroth w ciemności.

  Tymczasem « Ostatni Tytan » zabierze graczy do zimowych krain Northrendu, gdzie będą świadkami powrotu Tytanów i rozwikłają rozległą intrygę, która sięga historii świata. Ta ekspansja obiecuje podważyć zrozumienie graczy na temat Tytanów, ich prawdziwych intencji i samej natury Azeroth.

  To jednak nie koniec nowości od Blizzarda. Oprócz sagi Worldsoul, w pierwszej połowie przyszłego roku do World of Warcraft Classic trafi ekspansja « Kataklizm ». Gracze klasyczni mogą także spodziewać się Sezonu Odkrywcy, który rozpocznie się 30 listopada i zaoferuje nowe sekrety do odkrycia, zdolności zmieniające klasę postaci oraz zupełnie nowe przeżycia na końcu gry.

  Podczas gdy World of Warcraft ewoluuje i się rozrasta, saga Worldsoul obiecuje ekscytującą i angażującą podróż dla graczy. Z jej wciągającymi fabułami i nowymi doświadczeniami w rozgrywce, wyraźnie widać, że świat Azeroth ma wiele tajemnic do odkrycia. Więc przygotujcie się, moi towarzysze przygody, na kolejny rozdział tej epickiej sagi!

  By