• ven. Fév 23rd, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nowa gra Enshrouded przejmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów Steam

  By

  Jan 25, 2024
  Nowa gra Enshrouded przejmuje pierwsze miejsce na liście bestsellerów Steam

  Enshrouded, nowe survivalowe RPG od studia Keen Games, odniosło ogromny sukces, zdobywając pozycję lidera na liście najpopularniejszych gier na Steamie. Gra przejęła pierwsze miejsce po Palworld, przyciągając uwagę wielu graczy.

  Chociaż Enshrouded nie dorównuje popularności studia Pocketpair i ich fenomenalnej gry, to jednak zdobyło miejsce wśród dwudziestu najchętniej kupowanych tytułów na Steamie. Liczba graczy w grze sięgnęła 70,8 tysiąca, a na platformie Twitch transmisje z gry śledziło ponad 220 tysięcy widzów. Obecnie liczba widzów waha się wokół 49 tysięcy, co czyni Enshrouded czwartą najczęściej oglądaną grą na Twitchu.

  Gra spotkała się z pozytywnymi recenzjami graczy. Ponad 3,2 tysiąca użytkowników Steama oceniło Enshrouded, z czego aż 83% pozytywnie oceniło produkcję. Wielu graczy porównuje ją do popularnej gry Valheim, jednak większość uważa, że Enshrouded jest bardziej dopracowane od tej produkcji.

  Mimo sukcesu, po premierze gry pojawiły się pewne problemy, które jednak szybko zostały rozwiązane przez twórców. Chociaż Enshrouded nie jest pozbawione wad, to gra zaliczyła udany start jak na standardy gier wczesnego dostępu.

  Najczęstsze zarzuty dotyczą opcji wieloosobowych gry, jednak wielu graczy chwali system budowania, który przypomina popularną grę Terraria. Walka w grze również otrzymuje pozytywne opinie, a system craftingu cieszy się zainteresowaniem.

  Podsumowując, debiut Enshrouded na Steam Early Access okazał się ogromnym sukcesem. Gra zyskała popularność i zdobyła pierwsze miejsce na liście bestsellerów. Enshrouded przyciągnęło uwagę wielu graczy i otrzymuje pozytywne recenzje. Choć gra ma pewne niedoskonałości, to jest to obiecujący tytuł, który zasługuje na uwagę fanów survivalowych RPG.

  FAQ:

  By