• dim. Déc 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Niezwykłe miasto w Minecraft: siedem lat pracy nad projektem

  By

  Nov 21, 2023
  Niezwykłe miasto w Minecraft: siedem lat pracy nad projektem

  Jeden oddany fan Minecrafta niedawno ujawnił swój niesamowity projekt miasta, nad którym pracował przez zadziwiające siedem lat. Ta wirtualna metropolia autorstwa użytkownika o pseudonimie Iskoran-mc, niepodobna do czegokolwiek wcześniej widzianego, prezentuje setki oszałamiających budynków i struktur.

  Dzięki wieżowcom sięgającym niebios, malowniczym rzekom zdobionym zapierającymi dech w piersiach mostami, parkom i odległym górom to miasto, trafnie nazwane Iskoran na cześć swojego twórcy, jest prawdziwym cudem. Dbłość o detale i skalę tego projektu to dowód na bezgraniczne możliwości twórczego wyobrażenia, jakie oferuje Minecraft.

  Talentowany architekt Iskoran-mc, stojący za tym niezwykłym miastem, rozpoczął projekt od skromnej wioski, stopniowo rozbudowując go w dzisiejszą wielką metropolię. Projekt ewoluował na przestrzeni lat, a twórca poszedł ścieżką spontaniczną, równocześnie starannie planując konkretne lokalizacje.

  Według Iskoran_mc, celem było uniknięcie odwzorowywania realnych miejsc i zamiast tego stworzenie « unikalnej megametropolii », która ukazałaby wyobraźnię i wizję artystyczną twórcy. To ambitne przedsięwzięcie wymagało ogromnego poświęcenia i niezliczonych godzin precyzyjnej pracy, aby przenieść marzenia twórcy na ekran komputera.

  By