• dim. Déc 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Niesamowite wydruki limitowane na BlizzCon

  By

  Nov 21, 2023
  Niesamowite wydruki limitowane na BlizzCon

  Na niedawno zakończonym wydarzeniu BlizzCon, uczestnicy zostali obdarowani wspaniałymi niespodziankami w postaci wyjątkowych wydruków zawierających dzieła słynnego artysty Samwise’a Didiera. Bubby Johanson, dyrektor ds. gier w firmie Upper Deck, podzielił się swoim entuzjazmem dotyczącym tych ekskluzywnych wydruków, które szybko stały się gorącym towarem wśród fanów World of Warcraft.

  Pierwszym z tych wydruków był oszałamiający portret Arthasa, w cenie 100 dolarów, limitowany do zaledwie 100 egzemplarzy. Jego skomplikowane detale i żywe kolory oddały istotę kultowego bohatera, co czyniło go obowiązkowym dla kolekcjonerów. Równie imponujący był drugi wydruk, przedstawiający Króla Licha, w cenie 60 dolarów, limitowany do 250 egzemplarzy. Ten wydruk ożywił złowieszczą obecność jednego z najbardziej znanych złoczyńców w świecie WoW.

  Chociaż te wydruki były dostępne tylko na BlizzCon, firma Upper Deck ogłosiła również wprowadzenie nowego zestawu kart do gry. Blizzard Entertainment Legacy Collection zawiera karty z rozległej historii gier Blizzarda, wykraczając poza popularne tytuły. W kolekcji znajdują się karty przedstawiające klasyczne gry takie jak Rock n’ Roll Racing i The Lost Vikings, które przyciągają zarówno doświadczonych fanów, jak i nowych miłośników.

  Współpraca między Upper Deck a Blizzardem odniosła wielki sukces, oferując różnorodne produkty, które zaspokajają nostalgię i pasję społeczności graczy. Wypowiedzi Bubby’ego Johansona rzuciły światło na skrupulatny proces dostarczania tych upragnionych przedmiotów fanom i kolekcjonerom.

  BlizzCon, jak zawsze, okazał się rajem dla fanów gier wideo, a przedstawienie tych wydruków limitowanych stanowiło dowód trwałego wpływu World of Warcraft na świat gamingu. Artystyczny talent Samwise’a Didiera dalej zachwyca fanów, a partnerstwo z Upper Deck sprawia, że te dzieła sztuki są celebrowane w wyjątkowy sposób.

  Dla tych, którzy przegapili możliwość zdobycia tych ekskluzywnych wydruków, wywiad z Bubby’m Johansonem pozwala zajrzeć do ekscytującego świata gadżetów z WoW. Bądźcie czujni na więcej aktualizacji dotyczących przyszłych współprac i kolekcjonerskich przedmiotów, które z pewnością pozostawią trwałe wrażenie w świecie gamingu.

  By