• dim. Déc 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Niepowtarzalne doświadczenie wypoczynku: ogromne krzesło inspirowane Pokémonem

  By

  Nov 21, 2023
  Niepowtarzalne doświadczenie wypoczynku: ogromne krzesło inspirowane Pokémonem

  Japońska firma meblowa Cellutane zaprezentowała niezwykłe dodatki do swojej kolekcji oficjalnych gadżetów z Pokémonem – gigantyczne krzesło z regulowanym oparciem, które wzorowane jest na płomiennym Pokémonie, Sizzlipede. To przyciągające wzrok meblościanka nie tylko stanowi idealny wybór dla entuzjastów Pokémonów, ale także dla wszystkich poszukujących wyjątkowego i niezapomnianego doświadczenia podczas wypoczynku.

  Niezwykłość tego krzesła polega na jego wszechstronności. Dzięki regulowanemu oparciu może być ustawione w pozycji pionowej lub płaskiej, zapewniając spersonalizowany komfort. W pełni rozłożone krzesło oferuje imponującą długość 181 cm, zapewniając wystarczającą przestrzeń do relaksu. Wymiary krzesła również są godne uwagi, mierząc przestronne 68 cm zarówno w pozycji pionowej, jak i rozłożonej. Ten mebel może stać się imponującym centrum uwagi w każdym salonie.

  Jednak nabycie tego krzesła z motywem Pokémona może wiązać się z pewnym kosztem. Obecna cena wynosi ¥14,990 (około 101 dolarów amerykańskich / 81 funtów szterlingów), co można uznać za przystępną cenę jak na jego rozmiar i funkcje. Jednak potencjalni nabywcy spoza Japonii powinni być świadomi znaczących kosztów wysyłki związanych z importem tak dużego przedmiotu.

  Cellutane ma bogatą historię produkcji mebli inspirowanych Pokémonami. Oprócz krzesła Sizzlipede, firma oferuje szeroki wybór uroczych foteli zainspirowanych ukochanymi postaciami Pokémonów, takimi jak Snorlax i Ditto. Ponadto w ich kolekcji znajdują się małe stołki poufne zaprojektowane na wzór charakterystycznych Poké Ball. Dzięki tym różnym opcjom oddani fani Pokémonów mogą teraz stworzyć kompletny zestaw mebli z motywem Pokémonów w swoim domu.

  Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowych krzeseł, koniecznie zapoznaj się z naszymi kompleksowymi przewodnikami po najlepszych promocjach krzeseł gamingowych w Black Friday oraz po najlepszych promocjach gier w Black Friday, aby uzyskać najnowsze oferty. Ciesz się światem Pokémonów, korzystając z najwyższego komfortu i stylu dzięki tym niezwykłym meblom od Cellutane.

  Często zadawane pytania:

  By