• jeu. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nieoczekiwane informacje dotyczące rozwoju gry Starfield

  By

  Nov 21, 2023
  Nieoczekiwane informacje dotyczące rozwoju gry Starfield

  Nowe doniesienia na temat rozwoju gry Starfield, które ukazały się w WIRED, ujawniają interesujące szczegóły. Okazuje się, że Bethesda Softworks zatrudniła aż 250 deweloperów do pracy nad tą produkcją. To imponująca liczba, stanowiąca aż 55% załogi Bethesdy, która ogólnie liczy 450 osób.

  Tak duża liczba deweloperów pracujących nad Starfield wskazuje na silne wsparcie, jakie jest udzielane tej grze. Dzięki temu zespół ma możliwość skoncentrowania większości swoich zasobów na nadchodzącej grze The Elder Scrolls VI. Niestety, dla fanów tej serii nadchodzący tytuł będzie musiał jeszcze trochę poczekać. Według szacunków, tylko 150 deweloperów zostanie zaangażowanych w prace nad The Elder Scrolls VI.

  Premiera Starfield, która odbyła się 6 września tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox Series X/S, wywołała spore oczekiwania wśród graczy i deweloperów. Niestety, nie spełniła ona wszystkich tych oczekiwań, ale Bethesda Softworks nie zamierza się poddawać. Dzięki tak dużej liczbie deweloperów, możliwe jest, że gra otrzyma potrzebne poprawki i ulepszenia w przyszłości.

  Mimo że nie znamy daty premiery The Elder Scrolls VI, możemy być pewni, że produkcja ta zostanie starannie opracowana przez utalentowany zespół Bethesdy. Gracze pozostaną więc w niecierpliwym oczekiwaniu na kolejną słynną odsłonę tej serii.

  By