• jeu. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Nakręcono gdzieś “Game Night”?

  By

  Nov 21, 2023
  Nakręcono gdzieś “Game Night”?

  Jeśli jesteś fanem hitowej komedii “Game Night,” pewnie zastanawiasz się, gdzie dokładnie kręcone były zabawne wydarzenia z filmu. Szukaj dalej! Mamy dla Ciebie wszystkie szczegóły dotyczące miejsc, które posłużyły jako tło dla tej ekscytującej przygody pełnej gier.

  Większość “Game Night” nakręcono w okolicach Atlanty, w stanie Georgia. To tętniące życiem miasto stało się popularnym miejscem dla twórców filmowych ze względu na różnorodność lokalizacji i hojne ulgi podatkowe. Zespół producencki skorzystał z miejskiego krajobrazu Atlanty, przedmieść i malowniczych parków, aby stworzyć idealne tło dla filmu.

  Jednym z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w “Game Night” jest piękny dwór, w którym główni bohaterowie zbierają się na swoją epicką grę. To luksusowy dom znajduje się w dzielnicy Buckhead w Atlancie. Dzięki swojej okazałej architekturze i rozległym terenom, tworzył idealne tło dla gry o wysokich stawkach przedstawionej w filmie.

  Oprócz dworu, w filmie pojawiły się także inne znaczące miejsca w Atlancie. Bohaterowie przeżywają szalony pościg ulicami miasta, które kręcono w różnych dzielnicach śródmieścia. Film ukazuje także ikoniczne zabytki Atlanty, takie jak historyczne Fox Theatre i pełne życia Ponce City Market.

  FAQ:
  Q: Dlaczego twórcy filmu wybrali Atlantę jako lokalizację do kręcenia?
  A: Atlanta stała się popularnym wyborem dla twórców filmowych ze względu na różnorodność lokalizacji i hojne ulgi podatkowe. Oferuje ona mieszankę ustawień miejskich i podmiejskich, co czyni ją odpowiednią dla różnych gatunków filmowych.

  Q: Czy dwór przedstawiony w filmie istnieje naprawdę?
  A: Tak, dwór jest prawdziwą posiadłością, położoną w dzielnicy Buckhead w Atlancie. Jego dostojność i elegancja idealnie pasują do ekstrawaganckiego charakteru wieczornicy przedstawionej w filmie.

  Q: Czy w filmie pojawiły się inne znaczące miejsca w Atlancie?
  A: Tak, oprócz dworu, film ukazuje różne dzielnice śródmieścia, historyczne Fox Theatre i pełne życia Ponce City Market.

  Podsumowując, « Game Night » zostało nakręcone głównie w Atlancie, w stanie Georgia, korzystając z różnorodnych lokalizacji i ulg podatkowych, jakie to miasto oferuje. Dwór przedstawiony w filmie istnieje naprawdę i znajduje się w dzielnicy Buckhead. Inne znaczące lokalizacje to centrum miasta, Fox Theatre i Ponce City Market. Jeśli więc znajdziesz się w Atlancie, możesz odwiedzić te miejsca i przeżyć na nowo zabawne momenty z « Game Night ».

  By