Najlepsze wybory i opcje przyjazne dla portfela w Psychic Cup

Najlepsze wybory i opcje przyjazne dla portfela w Psychic Cup

W trzeciej iteracji Psychic Cup budżetowanie skrzynki z gwiazdkami staje się kluczowe. Może to być mylące, jak zdecydować, gdzie wydać, a gdzie zaoszczędzić gwiazdki, zwłaszcza dla tych, którzy próbują oszczędzać zasoby. Ten artykuł przewodnikowy przedstawi Ci najlepsze wybory w mecie oraz bardziej ekonomiczne opcje.

Psychic Cup narzuca następujące ograniczenia:
– Pokemon musi posiadać maksymalnie 1500 CP,
– Tylko typy psychiczne Pokemonów są uprawnione,
– Mew nie jest dozwolony.

Ten format będzie dostępny przez dwa tygodnie, z czego pierwszy oferuje zdobycie czterokrotnej ilości gwiazdek. Daje to Psychic Cup doskonałą szansę na zdobycie rangi ELO oraz wzmocnienie zapasów gwiazdek.

Rozpocznijmy od Pokemonów, które mają najniższy koszt odblokowania drugiego ruchu i stopniowo przechodźmy do legendarne Pokemonów. Ważne jest, aby priorytetowo traktować tańsze opcje, zwłaszcza dla formatów, w których określone Pokemony mogą być rzadko używane w przyszłości.

Xatu to Pokemon typu psychicznego/latającego, który wcześniej uważany był za przeciętnego w tej mecie. Jednak dzięki dodaniu ruchu Aerial Ace i obniżeniu kosztu energii, Xatu staje się bardziej użyteczny. Teraz może pokonać takie Pokemony jak Hypno, Medicham i Bronzong jako Cienisty Pokemon.

Gardevoir, Pokemon typu psychicznego/bajkowego, korzysta z ruchu Triple Axel, który wywiera presję na tarczy i zwiększa moc jego ruchu Charm. Dzięki temu Gardevoir może pokonać Pokemonów takich jak Wobbuffet, Girafarig i inni.

Delphox, Pokemon typu ognistego/psychicznego, otrzymał znaczące ulepszenia dzięki dodanym ruchom Blast Burn i Mystical Fire. Teraz ma przewagę w walce z Medicham, Cresselią, Hypno, Lugią i innymi. Odporność Delphox na ruchy typu bajkowego i zadawanie solidnych obrażeń czynią go silnym zawodnikiem w tej mecie.

Oprócz tych najlepszych wyborów, istnieje jeszcze jedna tania opcja, która zasługuje na uwagę. Alolan Raichu, Pokemon typu elektrycznego/psychicznego, to wartościowy wybór w atrakcyjnej cenie 10 000 gwiazdek. Wyróżnia się w tej mecie dzięki kombinacji ruchów Volt Switch, Wild Charge i Thunder Punch lub Grass Knot.

Mimo że Psychic Cup ma ograniczenia budżetowe, wymienione wcześniej Pokemony zapewniają silne występy przy stosunkowo niskim koszcie gwiazdek. Rozważ te wybory podczas budowania swojego zespołu w tej mecie.