• jeu. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Najlepsze myszy dla graczy w sezonie świątecznym

  By

  Nov 21, 2023
  Najlepsze myszy dla graczy w sezonie świątecznym

  Mikołajki zbliżają się wielkimi krokami, a ty może szukasz prezentów dla bliskich albo zastanawiasz się, czy to już czas na wymianę swojej myszki komputerowej. Niezależnie od powodu, jestem tu, aby przedstawić ci pięć najciekawszych gryzoni dostępnych na polskim rynku w tym roku.

  Jeżeli nie masz ogromnego budżetu, to nie martw się, w tym zestawieniu znajdziesz zarówno droższe, jak i tańsze opcje myszy przewodowych dla graczy.

  Ceny w tym zestawieniu zaczynają się od mniej niż 100 złotych i sięgają około 350 złotych. Co ważne, wszystkie zaproponowane przeze mnie myszki mają solidną specyfikację i ergonomiczny kształt, więc niezależnie od preferowanego chwytu i rozmiaru dłoni, znajdziesz tu coś dla siebie.

  Przy wyborze myszki dla gracza najważniejsze jest dopasowanie kształtu i wyważenia do twojego stylu gry. Elektronika, taka jak czułość sensora czy częstotliwość próbkowania, jest ważna, ale nie najważniejsza. Dlatego zdecydowanie polecam przetestować myszkę przed zakupem. Jeżeli kupujesz dla kogoś, warto dowiedzieć się, jaką myszkę aktualnie używa ta osoba lub prosić ją o pomoc przy wyborze.

  Kiedy już sprawdzisz kształt, czas zwrócić uwagę na specyfikację. Sensor optyczny PixArt z numeracją powyżej 3360 lub sensor True Move, Marksman 30K, Razer Focus to gwarancja jakości. Przełączniki też mają znaczenie, dlatego zwróć uwagę na informacje producenta dotyczące ich żywotności. Kabel to kolejny istotny element – unikaj sztywnych i gumowych przewodów, najlepszy jest kabel typu sznurówka lub paracord.

  A teraz, bez dalszych opóźnień, oto top 5 myszek przewodowych dla graczy:

  1. SteelSeries Prime – Wielka jakość w niskiej cenie
  2. Cooler Master MM730 – Lekka i precyzyjna
  3. Endgame Gear XM1r – Ergonomiczna i wydajna
  4. Razer Deathadder V3 – Klasyczny wybór profesjonalistów
  5. Razer Viper 8kHz – Doskonały wybór dla graczy wymagających szybkości

  Nasz zwycięzca, SteelSeries Prime, to flagowy model marki o imponującej specyfikacji i niesamowicie przystępnej cenie. Bez wątpienia jest to jeden z najlepszych wyborów na rynku.

  By