• lun. Fév 26th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Miłość i gospodarstwo rolne w Piasecznej

  By

  Fév 10, 2024
  Paweł Bodzianny i Marta Paszkin: Miłość i gospodarstwo rolne w Piasecznej

  Paweł Bodzianny i Marta Paszkin to para, która znalazła szczęście w miłości i prowadzeniu gospodarstwa rolno-hodowlanego w malowniczej miejscowości Piaseczna, niedaleko Węglińca.

  Rozległe tereny ich gospodarstwa są miejscem, w którym hodują aż 110 szkockich krów. Codziennie troszczą się o swoje stadko i pracują z determinacją, aby zapewnić im odpowiednie warunki i dbać o ich dobrostan.

  Jednak w przeciwieństwie do wielu protestujących rolników, Paweł i Marta nie biorą udziału w manifestacjach. Jest to spowodowane jednym istotnym powodem – wkrótce spodziewają się narodzin swojego pierwszego dziecka. Para skupia się teraz na przygotowaniach do powitania maleństwa i wspólnie planuje przyszłość swojej rodziny.

  Choć Paweł i Marta nie wyrażają bezpośredniego sprzeciwu wobec unijnego Zielonego Ładu czy napływu towarów z Ukrainy, to ich codzienne zaangażowanie w prowadzenie gospodarstwa jest wyrazem dbałości o lokalne środowisko i wsparcia polskich hodowców.

  Paweł i Marta stanowią inspirację dla wielu innych par i hodowców, udowadniając, że miłość i pasja do rolnictwa mogą iść w parze z pokojowym podejściem do zmian w sektorze rolnym. Ich historia pełna jest nadziei i przekonuje nas o sile rodziny i wspólnych celów.

  Wspaniałe hobby, które połączyło ich od samego początku, staje się teraz fundamentem ich rodziny. Paweł i Marta pokazują nam, że mimo trudności i zmian w otaczającym nas świecie, warto się trzymać razem i kierować się miłością oraz wytrwałością w dążeniu do wspólnych marzeń.

  FAQ

  By