• lun. Fév 26th, 2024

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Lenovo prezentuje laptop z przezroczystym wyświetlaczem na targach MWC 2024

  By

  Fév 10, 2024
  Lenovo prezentuje przezroczysty laptop na targach MWC 2024

  Lenovo właśnie zapowiedziało swoją nową, nietypową konstrukcję na zbliżających się targach MWC 2024. Chcą przedstawić światu pierwszy na świecie laptop z przezroczystym wyświetlaczem.

  Na początku tego roku firma LG poruszyła emocje pokazując przezroczysty telewizor OLED na targach CES 2024. Jeśli zaimponowało Ci to urządzenie, być może ucieszy Cię wiadomość, że przeżywamy eksplozję trendu na przezroczystość. Teraz firma Lenovo zamierza dołączyć do tego trendu, prezentując na targach MWC 2024 w Barcelonie przenośny komputer, którego część z klawiaturą będzie tradycyjna, a druga połowa będzie wyglądać futurystycznie.

  Niestety, na razie nie znamy szczegółów dotyczących specyfikacji tego modelu. Wiemy tylko, że będzie działał na systemie Windows 11. Ten nowy laptop ma być częścią rodziny ThinkBooków, choć istnieje możliwość, że trafi do innej serii. Technicznie możliwe jest stworzenie takiego komputera, co pokazuje przykład przezroczystego telewizora OLED firmy LG. Jednak nie wiadomo jeszcze, czy ma to sens dla przenośnych komputerów.

  Podczas tej samej imprezy Lenovo planuje także pokazać hybrydowe urządzenie ThinkBook 14 G4 ze zmienionym stylem, model ThinkPad T14 (5. generacji) z procesorami Intel i AMD oraz model ThinkPad T16 (3. generacji) o przekątnej 16 cali. Wszystkie te modele będą miały charakterystyczną konstrukcję z « notchem » na ekranie.

  Jesteśmy pewni, że targi MWC 2024 zaprezentują wiele innowacji technologicznych. Z niecierpliwością czekamy więc na oficjalną prezentację przezroczystego laptopa Lenovo i na to, jakie rewolucje przyniesie w przyszłości technologia komputerowa.

  FAQ:

  1. Jakie urządzenie ma zaprezentować firma Lenovo podczas targów MWC 2024?
  Lenovo ma zaprezentować światu pierwszy na świecie laptop z przezroczystym wyświetlaczem.

  2. Jakie są szczegóły na temat specyfikacji tego modelu?
  Nieznane są szczegóły na temat specyfikacji tego modelu, poza tym, że będzie działać w oparciu o system Windows 11. Może trafić do rodziny ThinkBooków lub innej serii.

  3. Czy stworzenie laptopa z przezroczystym wyświetlaczem jest technicznie możliwe?
  Tak, technicznie jest to możliwe, jak pokazuje przykład przezroczystego telewizora OLED firmy LG.

  4. Czy takie rozwiązanie ma sens dla przenośnych komputerów?
  Nie jest jasne, czy to rozwiązanie ma sens dla przenośnych komputerów. To będzie zależeć od specyfikacji i funkcjonalności tego modelu.

  5. Jakie inne urządzenia firma Lenovo ma zaprezentować podczas targów?
  Firma Lenovo ma zaprezentować hybrydowe urządzenie ThinkBook 14 G4 o odświeżonej stylistyce, ThinkPady T14 (5. generacji) z procesorami Intel i AMD oraz 16-calowy model ThinkPad T16 (3. generacji), które będą miały charakterystyczną cechę w postaci « notcha » na ekranie.

  Related Links:
  Strona główna Lenovo

  By