• jeu. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kubki firmy Stanley stają się hitem mediów społecznościowych po dramatycznym pożarze samochodu

  By

  Nov 21, 2023
  Kubki firmy Stanley stają się hitem mediów społecznościowych po dramatycznym pożarze samochodu

  Kubki firmy Stanley znalazły się w centrum uwagi po dramatycznym pożarze samochodu Danielle Marie Lettering. Jej samochód został niemal całkowicie zniszczony przez ogień, a kobieta postanowiła podzielić się swoją historią na platformie TikTok, jednocześnie wspominając o popularnych kubkach termicznych firmy Stanley.

  W nagraniu Danielle pokazuje spalone wnętrze swojego pojazdu, które jest niemożliwe do naprawy. W komentarzu głosowym autorka podkreśla, że w swoim kubku termicznym firmy Stanley znalazła nawet kostki lodu, co świadczy o jego wytrzymałości podczas pożaru.

  Szybko przesłanie Danielle stało się wirusowe i w kilka dni film obejrzały miliony użytkowników, a także trafił on do mediów głównego nurtu. Obecnie ten konkretny TikTok ma prawie 82 miliony odtworzeń.

  Komentatorzy nie tylko wyrazili swoje współczucie dla Danielle, ale również w żartobliwy sposób zauważyli, że jest to genialna reklama dla kubków oferowanych przez producenta. Wiele osób nawet nawoływało firmę Stanley do nawiązania współpracy z Danielle.

  Nagrane wydarzenie dotarło do samego prezesa firmy Stanley, który odpowiedział na TikToku firmy. Wyraził swoje współczucie dla Danielle w związku z wypadkiem i zapowiedział odkupienie samochodu kobiety, podkreślając jednak, że jest to jednorazowa akcja firmy. Odpowiedź prezesa zdobyła już ponad 30 milionów odtworzeń.

  Danielle natomiast zareagowała na odpowiedź firmy, publikując najpierw nagranie, na którym wyraża swoje zaskoczenie i radość z okazanej pomocy. Po dwóch dniach pojawił się kolejny filmik, w którym kobieta prezentuje paczkę od Stanleya, zawierającą nowe kubki.

  Głęboko zakorzeniona akcja wokół Danielle i jej spalonego samochodu spowoduje, że zainteresowanie kubkami firmy Stanley gwałtownie wzrośnie. Już od kilku lat, między innymi dzięki rosnącemu zainteresowaniu marketingiem wirusowym na TikToku, sprzedaż kubków notuje znaczący wzrost.

  By