• jeu. Nov 30th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Kto będzie złoczyńcą w Venom 3?

  By

  Nov 21, 2023
  Kto będzie złoczyńcą w Venom 3?

  W oczekiwanej z niecierpliwością kontynuacji przebojowego filmu o superbohaterze, Venomie, fani zastanawiają się, kto podejmie się roli złoczyńcy w Venom 3. Pierwsze dwie części wprowadziły ikonicznych przeciwników, takich jak Riot i Carnage, co postawiło poprzeczkę wysoko dla kolejnej odsłony. Choć nie ogłoszono jeszcze oficjalnie, istnieje kilku przekonujących kandydatów, którzy mogliby wypełnić tę złowrogą rolę.

  Toxin – silny pretendent do roli głównego złoczyńcy

  Jednym z silnych pretendentów do roli antagonisty w Venom 3 jest postać znana jako Toxin. Dla tych, którzy nie są zaznajomieni z komiksami, Toxin jest potomkiem Carnage’a i posiada podobne moce symbiotyczne. Dzięki swoim unikalnym zdolnościom i złożonej historii, Toxin mógłby stanowić poważne wyzwanie dla Venoma oraz zafascynować widownię swoją mroczną i skomplikowaną naturą.

  Kraven Łowca – notoryczny przeciwnik Spider-Mana

  Innym potencjalnym złoczyńcą, który mógłby pojawić się w Venom 3, jest notoryczny przeciwnik Spider-Mana, Kraven Łowca. Znany ze swoich wyjątkowych umiejętności łowieckich i obsesji na punkcie zdobycia Spider-Mana, Kraven bez wątpienia stanowiłby znaczące zagrożenie zarówno dla Venoma, jak i dla innych bohaterów, którzy mogą pojawić się w historii. Jego udział mógłby również otworzyć drogę do potencjalnego spin-offu z Marvel Cinematic Universe.

  Inni potencjalni złoczyńcy dla Venom 3

  Tak, istnieje wiele innych złoczyńców z uniwersum Spider-Mana, którzy mogliby pojawić się w Venom 3. Postacie takie jak Shriek, Demogoblin lub nawet doniosła organizacja znana jako Life Foundation mogłyby stanowić potencjalnych przeciwników dla Venoma.

  Często zadawane pytania (FAQ)

  Kiedy zostanie wydana Venom 3?

  Na dzień dzisiejszy nie ogłoszono żadnej oficjalnej daty premiery dla Venom 3. Jednak biorąc pod uwagę sukces poprzednich filmów, bardzo prawdopodobne jest, że Sony Pictures zielone światło dla trzeciej części w niedalekiej przyszłości.

  Czy Spider-Man pojawi się w Venom 3?

  Choć krążą plotki i spekulacje na temat potencjalnego spin-offu między Venomem a Spider-Manem, nic nie zostało potwierdzone. Fani będą musieli poczekać na oficjalne ogłoszenia, aby się upewnić.

  Czy są inne potencjalne złoczyńcy dla Venom 3?

  Tak, istnieje wiele innych złoczyńców z uniwersum Spider-Mana, którzy mogliby pojawić się w Venom 3. Postacie takie jak Shriek, Demogoblin lub nawet doniosła organizacja znana jako Life Foundation mogłyby stanowić potencjalnych przeciwników dla Venoma.

  Podczas gdy fani niecierpliwie czekają na premierę Venom 3, spekulacje dotyczące złoczyńcy filmu cały czas rosną. Bez względu na to, czy będzie to Toxin, Kraven Łowca, czy inna ikoniczna postać z uniwersum Spider-Mana, jedno jest pewne – publiczność może spodziewać się pełnej akcji i ekscytującej konfrontacji pomiędzy Venomem a jego groźnym przeciwnikiem.

  By