• mer. Nov 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Baldur’s Gate 3 zostanie wydane na Xbox! Larian Studios sugeruje, że ogłoszenie jest bliskie

  By

  Nov 21, 2023
  Baldur’s Gate 3 zostanie wydane na Xbox! Larian Studios sugeruje, że ogłoszenie jest bliskie

  Przełom w sytuacji. Baldur’s Gate 3 zostanie wydane na Xbox! W nieoczekiwany sposób Larian Studios zasugerowało, że już niedługo ogłosi wydanie Baldur’s Gate 3 na Xbox. Po premierze dla PS5 i PC w sierpniu, fani Xboxa nie mogą doczekać się tego epickiego RPG.

  Larian Studios niedawno skorzystało z Twittera, by uczcić swoje liczne nominacje na gali The Game Awards 2023, i w euforii zapowiedzieli Xboxowych fanów, by « obserwować tę przestrzeń dla oficjalnego ogłoszenia ». Ta wiadomość wywołała ogromne oczekiwanie wśród społeczności graczy, którzy z niecierpliwością czekają na dalsze aktualizacje.

  Opóźnienie związane z wprowadzeniem Baldur’s Gate 3 na Xbox było głównie przypisywane problemom Larian Studios związanych z wprowadzeniem wspólnego ekranu podzielonego na Xbox Series S. Jednak po rozmowach z szefem Xboxa, Philem Spencerem, deweloper doszedł do porozumienia z firmą Microsoft. W rezultacie Larian zdecydował się zrezygnować z ekranu podzielonego na Xbox Series S, aby zagwarantować wydanie na konsole Xbox w 2023 roku.

  Co ciekawe, wysiłki optymalizacyjne Larian Studios dla wersji Series S mogą potencjalnie skorzystać na wszystkich platformach. Dzięki swojej pracowitości, deweloper znacznie zmniejszył wymagania co do RAM-u i VRAM-u gry na tej konsoli. Optymalizacja ta może poprawić ogólną wydajność i doświadczenie dla graczy na wszystkich wersjach Baldur’s Gate 3.

  Społeczność z niecierpliwością oczekuje ogłoszenia oficjalnej daty premiery, a jednocześnie liczy na ujawnienie osiągnięć w Baldur’s Gate 3 w przyszłości. Dodanie osiągnięć na pewno dodałoby dodatkową dawkę ekscytacji i wyzwania dla graczy, którzy nie mogą doczekać się eksploracji każdego aspektu tej niezwykle oczekiwanej epickiej gry RPG.

  Sekcja FAQ:

  1. Kiedy zostanie wydany Baldur’s Gate 3 na Xbox?
  Obecnie Larian Studios zasugerował, że niebawem nastąpi ogłoszenie na temat wydania Baldur’s Gate 3 na Xbox, ale nie podano jeszcze konkretnej daty premiery.

  2. Dlaczego opóźniono wydanie Baldur’s Gate 3 na Xbox?
  Opóźnienie związane z wprowadzeniem Baldur’s Gate 3 na Xbox wynikało głównie z problemów Larian Studios związanych z implementacją wspólnego ekranu podzielonego na Xbox Series S.

  3. Jakie porozumienie osiągnięto między Larian Studios a Microsoftem?
  Po rozmowach z szefem Xboxa, Philem Spencerem, Larian Studios zdecydował się zrezygnować z ekranu podzielonego na Xbox Series S, aby zagwarantować wydanie na konsole Xbox w 2023 roku.

  4. Jak Larian Studios zoptymalizowało grę na Xbox Series S?
  Dzięki wysiłkom optymalizacyjnym Larian Studios udało się znacznie zmniejszyć wymagania co do RAM-u i VRAM-u gry na Xbox Series S. Optymalizacja ta może potencjalnie skorzystać na wydajności i doświadczeniu na wszystkich wersjach Baldur’s Gate 3.

  5. Czy Baldur’s Gate 3 na Xbox będzie mieć osiągnięcia?
  Artykuł wspomina, że społeczność liczy na ujawnienie osiągnięć w Baldur’s Gate 3 w przyszłości, ale nie podano szczegółowych informacji na ten temat.

  Definicje:
  – Baldur’s Gate 3: Jeu de rôle créé par Larian Studios.
  – Larian Studios: Studio de développement responsable de la création de Baldur’s Gate 3.
  – Xbox: Console de jeux créée par Microsoft.
  – The Game Awards: Cérémonie annuelle de remise de prix qui honore les réalisations créatives et techniques exceptionnelles dans l’industrie du jeu vidéo.

  Liens connexes:
  – Site officiel de Larian Studios
  – Site officiel de Xbox
  – Site officiel des Game Awards

  By