• mer. Nov 29th, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Aktualizacja Gmaila na Androida ułatwia rezygnację z subskrypcji

  By

  Nov 20, 2023
  Aktualizacja Gmaila na Androida ułatwia rezygnację z subskrypcji

  Gmail na Androida otrzymał najnowszą aktualizację, która wprowadza dwie nowe funkcje. Jedna z nich jest szczególnie przydatna, gdy chcemy zrezygnować z subskrypcji nadawców spamu.

  Gmail to jeden z najpopularniejszych darmowych klientów poczty elektronicznej, znany przede wszystkim z niewielkiej ilości spamu. Teraz korzystanie z Gmaila na telefonie staje się jeszcze przyjemniejsze, ponieważ Google wprowadził dwie ciekawe funkcje.

  Pierwszą z nowych funkcji jest predykcyjna nawigacja wstecz, która działa nawet bez włączonej opcji w ustawieniach programisty. Ta funkcja jest dostępna tylko na urządzeniach z systemem Android 14. Pozwala na przewidywanie ruchu wstecz i ułatwia nawigację po aplikacji.

  Druga nowość to przycisk rezygnacji z subskrypcji. Ta funkcja umożliwia szybkie i łatwe zrezygnowanie z subskrypcji promocyjnych wiadomości e-mail. Dotychczas była ona dostępna tylko w wersji internetowej Gmaila. Teraz, w aplikacji Gmail na Androida, pojawia się przycisk « Anuluj subskrypcję » na górze każdej wiadomości e-mail. Można go znaleźć również w menu z trzema kropkami. Ten prosty krok zaoszczędzi użytkownikom czas i ułatwi zarządzanie subskrypcjami.

  Google najprawdopodobniej automatycznie skanuje e-maile w poszukiwaniu linków do rezygnacji z subskrypcji i zamienia je w przyciski. Ta nowość będzie stopniowo wprowadzana dla wszystkich użytkowników Gmaila na Androida.

  Dzięki tym nowym funkcjom, korzystanie z Gmaila na telefonie staje się bardziej intuicyjne i bardziej wygodne. Ułatwiają nawigację po aplikacji oraz pozwalają szybko zrezygnować z niechcianych subskrypcji.

  By