• Dom. Dic 3rd, 2023

  Kosmiczne informacje

  Wiadomości z branży kosmicznej i satelitarnej

  Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie Pokemon GO Community Day Classic!

  Por

  Nov 21, 2023
  Zapraszamy na niezwykłe wydarzenie Pokemon GO Community Day Classic!

  W tym tygodniu lokalna biblioteka publiczna w Albuquerque zaprasza wszystkich trenerów Pokemonów na ekscytującą przygodę. W dniu sobotnim, 25 listopada, odbędzie się wydarzenie Pokemon GO Community Day Classic, które obiecuje emocjonujące doświadczenie dla wszystkich miłośników Pokemonów.

  Biblioteka organizuje drugie święto «Community Day», nawiązując do sukcesu poprzedniego wydarzenia Pokemon GO w Głównej Bibliotece w kwietniu, które nosiło nazwę «Pokemon GO w Bibliotece». Podczas tamtego wydarzenia uczestnicy świetnie się bawili, zwiedzając trzy poziomy biblioteki, biorąc udział w rozgrywce typu poszukiwanie skarbów, loterii i tworząc nawet uszka Pikachu.

  Na nadchodzącym wydarzeniu fani Pokemonów będą mieli okazję do tropienia specjalnych Pokemonów podczas spacerów na świeżym powietrzu. Betonując znaczenie aktywności fizycznej, kierownik biblioteki, Cody Wesner-Ellis, podkreśla korzyści płynące z chodzenia i jak wpływa to na szanse spotkania Pokemonów w grze. Ponadto, to wydarzenie umożliwia trenerom nawiązanie kontaktów z innymi graczami i zawarcie nowych przyjaźni w żywej społeczności Pokemonów.

  Udział i entuzjazm społeczności skłoniły inne filie biblioteczne do zaangażowania się w organizację kolejnych wydarzeń dla społeczności Pokemon GO. Biblioteka ma nadzieję na przynoszenie jeszcze więcej interesujących doświadczeń trenerom Pokemonów w różnych częściach miasta.

  Zarezerwuj sobie czas w sobotę, ponieważ wydarzenie jest darmowe i odbędzie się od południa do 16:00 w bibliotekach Erna Fergusson, Ernie Pyle i Lomas Tramway w Albuquerque. Jeśli nie możesz wtedy dotrzeć, nie martw się! Wydarzenie w bibliotece Juan Tabo będzie trwało od 14:00 do 17:00, dzięki czemu wszyscy będą mieli szansę dołączyć do przyjemności polowania na Pokemony.

  Więc zgromadź swoich przyjaciół, naładuj smartfony i wyrusz na pełną Pokemonów przygodę w lokalnej bibliotece. Czas, aby złapać je wszystkie!

  Por