Wygląda na to, że Titanfall 3 jest w drodze!

Wygląda na to, że Titanfall 3 jest w drodze!

Czy społeczność fanów popularnego shootera Titanfall wreszcie może się cieszyć? Wewnętrzne informacje opublikowane w grze Apex Legends sugerują, że kolejna odsłona tej serii może być w przygotowaniu.

Już po premierze Apex Legends wielu graczy zauważyło liczne nawiązania do Titanfalla na mapie gry, co wywołało spekulacje o możliwości powrotu serii. Teraz wydaje się, że te spekulacje mogą mieć realne podstawy.

Krótki komunikat, opublikowany wewnątrz gry Apex Legends, wspomina o «świetlanej przyszłości» Titanfalla. Choć brakuje konkretnych szczegółów, to wzbudziło to ciekawość i podejrzenia graczy.

Warto zauważyć, że poprzednia odsłona serii, Titanfall 2, nie odniosła spektakularnego sukcesu sprzedażowego, pomimo pozytywnych recenzji i uznania krytyków. Wracając z Titanfallem 3, studio może więc spróbować odżywić popularność serii, która wyrosła dzięki Apex Legends.

Apex Legends, będący grą typu battle royale osadzoną w świecie Titanfalla, zdobył dużą popularność od swojej premiery w lutym 2019 roku i zgromadził miliony graczy. Większa obecność Titanfalla w Apex Legends może przyciągnąć nowych fanów i przywrócić serii dawny blask.

Na razie musimy czekać na dalsze informacje od twórców gry, aby dowiedzieć się, czy faktycznie Titanfall 3 jest w drodze. Jedno jest pewne – społeczność graczy z niecierpliwością oczekuje kolejnych wieści.