Problem z pakietami operatorów w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone

Problem z pakietami operatorów w Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone

Gracze Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone niedawno odkryli ułomność, która pozwala im zdobyć dowolny pakiet, który został usunięty ze sklepu w grze. Ułomność ta obejmuje pakiety popularnych streamerów, takich jak Nick ‘NICKMERCS’ Kolcheff i Tim ‘TimTheTatman’ Betar.

Wcześniej pakiety operatorów tych streamerów zostały usunięte ze sklepu z powodu kontrowersji związanej z anty-LGBTQ tweetem od Nicksa. W geście solidarności, Tim również poprosił o usunięcie swojego pakietu, stwierdzając, że «czuje się źle», mając go wtedy gdy Nick już nie ma swojego.

Usunięcie tych pakietów wywołało podziały w społeczności graczy. Ponadto, skłoniło to innych twórców, takich jak Swagg, do zaniechania swoich planów dotyczących pakietów operatorów.

Mimo że pakiety szybko zostały usunięte ze sklepu po ich pierwszym udostępnieniu, było wielu graczy, którzy nie zdążyli ich zdobyć. W rezultacie wielu graczy pragnie grać jako Nick lub Tim. Teraz gracze odkryli dwie metody zdobycia usuniętych pakietów.

Jedna metoda polega na użyciu dwóch kontrolerów i dwóch profili na konsoli. Profil, który już posiada pożądany pakiet, musi być zalogowany jako pierwszy, podczas gdy drugi profil loguje się jednocześnie. Przez przemieszczanie się przez określone kroki i menu gracze są w stanie zakupić i posiadać pakiety na swoich pożądanych profilach.

Warto zauważyć, że ta ułomność nie wydaje się być zamierzoną funkcją deweloperów lub Activision. Dlatego bardzo prawdopodobne jest, że w przyszłości zostanie usunięta patchem. Niemniej jednak, z możliwością przeniesienia starszych pakietów do przyszłych edycji gry, gracze mogą zdecydować się na użycie tej ułomności jako jedynego sposobu na zdobycie pewnych pakietów, które już nie są dostępne do zakupu.